Zpět na výpis

Moderní alpské apartmány 20min od lanovky v oblasti Zermatt

2-3
ID: IT1213

Alpské apartmány ve Valle d'Aosta jen krátký dojezd od lanovky ve Valtournenche

Čtěte více

10 829 325 Kč

435 000 €

367 594 £

466 299 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní alpské apartmány na prodej v renovovaném statku s celkově 7 apartmány v lokalitě Antey-Saint-André uprostřed nádherné přírodní oblasti údolí Cervino.. Pouze 18min jízdy autem od lanovky Cime Bianche ve Valtournenche, která je přímo napojená na světově známý lyžařský areál Zermatt-Cervinia/Breuil/Valtournenche.

Poslední dva apartmány na prodej v unikátním projektu umístěném na krásném panoramatickém místě. Tento statek ze 17.století prošel kompletní rekonstrukcí s hojným využitím přírodních materiálů a horských prvků. Součástí statku je krásné wellness se saunou, hydromasážní vanou a aromatickou sprchou. Apartmány jsou částečně zařízené a mají topení v podlaze.

Aktuálně zbývají na prodej dva poslední mezonety o vnitřní výměře cca 118m2 skládající se z velkého obývacího pokoje s přístupem na balkón, designové kuchyně s moderními spotřebiči, soukromé sauny a 2/3 ložnic a 2/3 koupelen.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528