Zpět na výpis

Malebný statek s bazénem a vinicí u Montaione blízko golfu

8 1
ID: IT1331

Ideální investiční nemovitost rozdělená na 5 jednotek se společným bazénem s aktivní vinicí Chianti Docg

Čtěte více

48 233 250 Kč

1 950 000 €

1 661 211 £

2 115 957 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Kouzelný toskánský kamenný dům se nachází na pěkném panoramatickém místě v oblasti Chianti nedaleko města Montaione a známého golfového klubu Castelfalfi. Na letiště v Pise a stejně tak na letiště ve Florencii se dostanete za asi hodinu jízdy autem. Dům je aktuálně rozdělen na 5 nezávislých jednotek, které je možné propojit a vytvořit jeden rodinný dům.

K nemovitosti patří krásný bazén s relaxační zónou, udržovaná zahrada a cca 12 hektarů pozemku, na němž se nachází asi 3 hektary vinice Chianti Docg s aktivní produkcí a olivový háj. Celkem dům disponuje 8 ložnicemi a 6 koupelnami. Interiér je vybaven v tradičním toskánském stylu a vše je v perfektním stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528