Zpět na výpis

Malebná vila s jezerem v San Panteleo

3 1 5 000m
ID: IT1192

Příjemný dům na klidném místě v blízkosti bohémského San Pantalea a krásných pláží Costa Smeraldy

Čtěte více

18 190 800 Kč

720 000 €

616 303 £

767 318 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásná perfektně udržovaná samostatná vila s jezírkem na koupání a zahradou ponořená do zeleně nedaleko příjemného městečka San Pantaleo, které je známé jako centrum kultury a umění. Úžasné pláže pobřeží Costa Smeralda jsou jednoduše dosažitelné za necelých 10min jízdy autem.

San Pantaleo je idylické městečko vypínající se nad Smaragdovým pobřežím s bohémskou atmosférou. Místo má krásnou polohu mezi horami a pískovcovými skálami. Je dlouhodobě oblíbeným útočištěm umělců a spisovatelů a najdete zde mnoho kaváren a obchodů. Ve městě se každý týden koná pravidelný trh a přes rok je také dějištěm festivalů a koncertů. Ačkoli je místo vzdáleno pobřežnímu turistickému ruchu, na pláž se dostanete jen za pár minut jízdy.

Tato atraktivní nemovitost je příjemně zasazena do sardinské přírody v oblasti Gallura a obklopena velkou zahradou o rozloze 4500m2, na které se mimojiné nachází umělé jezírko, které je ideální pro osvěžení v létě. Samozřejmostí je také barbecue a relaxační zóna. Dům se rozkládá na dvou podlažích s celkovou výměrou asi 167m2 (plus 80m2 terasy). Přízemí je tvořeno obývacím pokojem, kuchyňkou, ložnicí a koupelnou, zatímco v prvním patře najdete další velký obývací pokoj s výhledem na jezero a zahradu, kuchyni, 2 ložnice a 2 koupelny. Na každém podlaží jsou umístěny terasy s krásným výhledem na okolní přírodu. Uvnitř je dům vybaven v tradičním sardinském stylu a disponuje klimatizací a hojným úložným prostorem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528