Zpět na výpis

Majestátní vila ve stylu Art Déco, Lucca

10
ID: IT1299

Majestátní, impozantní vila s velkým pozemkem postavená ve stylu Art Déco a s nádherným výhledem, jen 9 km od historického centra města Lucca...

Čtěte více

70 742 000 Kč

2 800 000 €

2 396 734 £

2 984 013 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato impozantní vila obklopená pozemkem o rozloze cca 22 hektarů je nádherným příkladem architektury ve stylu Art Déco a nachází se pouhých 9 km od historického centra města Lucca. Luxusní vila postavená v roce 1929 se rozkládá na 4 podlažích o celkové rozloze 1335 m2 a 2 terasovitých podlažích v tradiční věžičce, z níž se naskýtá úchvatný výhled na okolí.

Nemovitost je rozdělena na dvě samostatné části - na hlavní rezidenci a přístavbu. Přístavba má v přízemí byt pro hosty s obývacím pokojem, kuchyní, 3 ložnicemi a koupelnou; v prvním patře se samostatným vstupem je velký lovecký pokoj s krbem a impozantními okny s výhledem do zeleně.

Vstupní schodiště vede do přízemí hlavní vily do nádherné vstupní haly, dlážděné mramorem s geometrickými motivy, které dominuje elegantní schodiště, rovněž z mramoru, a se zábradlím zdobeným kovanými lucernami. V přízemí vily se nacházejí různé otevřené sály, které se vyznačují dřevěným obložením, lištami, štuky a dekoracemi na zdech a na stropě, a také je zde kuchyně, přilehlá spíž a koupelna pro hosty. V suterénu se nachází prádelna, spíž, jídelna pro personál, stará hlavní kuchyně domu a také nádherný sklep pro skladování oleje a vína. Z přízemí vede velké dvojité schodiště do spací části v prvním patře, kde je 6 velkých pokojů, malá pracovna a 2 koupelny. Ve druhém patře, které původně sloužilo výhradně jako prostory pro služebnictvo a jako servisní prostory, najdeme dalších 7 místností a také 2 koupelny. Z tohoto podlaží je přístup na věžičku o dvou podlažích - na velkou lodžii ve třetím podlaží a na panoramatickou terasu ve čtvrtém podlaží.

Pozemek zahrnuje také 3,5 hektaru okrasné zahrady s možností vybudování velkého bazénu, olivový háj s přibližně 500 stromy a vinici s 400 rostlinami bílé révy. Dále jsou 2 garáže o ploše cca 120 m2, zahradní kůlna na nářadí (cca 70 m2) a citronový dům o rozloze cca 100 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247