Zpět na výpis

Luxusní zámek s parkem a bazénem, Monzambano

3 1 6 000m
ID: IT0623

Okouzlující zámek s nádherným parkem, zahradou, bazénem, saunou a posilovnou umístěný v kouzelném historickém městečku Monzambano…

Čtěte více

65 858 000 Kč

2 600 000 €

2 221 106 £

2 769 237 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní nabídka! Nabízíme k prodeji nebo investici tuto nádhernou vilu ve stylu zámku, která se nachází ve velmi malebné historické obci Monzambano zhruba 6 km od letoviska Peschiera del Garda. Nemovitost je obklopena překrásným parkem 3 000 m2 s olivovníky, palmami a květinami a zahradou v anglickém stylu s chodníčky a sochami. Najdete zde krásnou alej i velkolepý bazén,solárium, relaxační zónu a přístavbu pro hosty nebo personál. Vila byla postavena za použití vysoce kvalitních materiálů v elegantním a rafinovaném zámeckém stylu, který budí už na první pohled silný dojem. Užitná plocha nemovitosti činí 1000 m2 a najdete zde celkem 12 místností a 8 parkovacích míst. V přízemí je půvabný vchod, okouzlující terasa se sloupy, velký obývací pokoj s kazetovými stropy, pracovna, kuchyně, další obývací pokoj s krbem a koupelnami. V prvním patře, které je přístupné skrze krásné mramorové schodiště z mramoru Carrara, najdete knížecí císařské apartmá se starožitným krbem, velkou terasu, pracovnu, koupelnu vedenou v mramorové červené veroně Carrara s vířivkou a šatnami. Prostor na spaní obohacuje další elegantní ložnice a koupelna v mramoru Carrara s žlutými vložkami Siena a brazilskými zelenými vložkami. V horním patře se nachází mansarda s odhalenými trámy, původní rakouský krb, ložnice s manželskou postelí a koupelna. Zámek doplňuje posilovna, sauna, klimatizovaný sklep s klenbou a garáž pro 8 vozů. Po technické stránce je nemovitost vybavena klimatizací, elektrickou branou, dvojitým zasklením oken, pancéřovými dveřmi, venkovními stoly, vířivkou, SaT TV a video interkomem. Monzambano se nachází v kopcích u jezera Lago di Garda a může se pochlubit dlouhou historií sahající až do doby bronzové. Od roku 2011 je tato oblast zařazena do Seznamu světového dědictví UNESCO. Během první války nezávislosti byla obec místem střetu mezi divizí Piedmontese (generál Breglia) a rakouskými silami. V obci najdete hrad z 11. století, středověké kostely a oratoria. Oblast proslula i výrobou vynikajícího olivového oleje. V září se zde také koná festival vína Grape Festival, kdy středověké uličky obce ožívají kejklíři a hudebníky. Verona je odsud vzdálena 35 km, Mantova 36 km, městečko Solferino proslulé druhou bitvou o nezávislost v roce 1859 leží jen 14 km odsud. 7 km odsud se nachází Castellaro Lagusello - starobylá opevněná vesnice z 12. století, která stojí na kopci s výhledem na jezero ve tvaru srdce. Aquapark Caneva je vzdálen 14 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247