Zpět na výpis

Luxusní vila u pláže ve Villasimius

5 ano 5m
ID: IT0860

Luxusní velká dvoupatrová vila v klidném prostředí uprostřed přírody, přímo u pláže s nádherným výhledem na průzračné moře ve Villasimius na jižní Sardinii...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato luxusní vila je situována na okraji téměř soukromé bílé písečné pláže dlouhé 200 metrů ve Villasimius v jižní Sardinii. Rezidence je naprosto snoubená s přírodou a poskytuje maximální klid, soukromí a neuvěřitelný výhled na průzračné moře. Zároveň ale není vila odříznuta od světa, veškeré obchody, restaurace, přístav, a golfové hřiště jsou vzdálené pouhých 5 minut jízdy autem.

Tato moderní vila se nachází na 40 hektarech půdy, přičemž samotná vila má rozlohu 400 m2. Nemovitost je maximálně prosvětlená díky velkým oknům. V přízemí se nachází obývací pokoj se vstupem na verandu, samostatná jídelna vedoucí na terasu vybavenou pro grilování, plně vybavená kuchyně a dvoulůžková ložnice s vlastní koupelnou. V hlavním patře je obrovská ložnice s výhledem na moře, koupelnou a šatnou. Nachází se zde také 1 dvoulůžková ložnice pro hosty s koupelnou a 2 ložnice se společnou koupelnou. Všechny ložnice v prvním patře poskytují malebný výhled na moře.

Celá vila je plně klimatizovaná a má Wi-Fi připojení. U vily je také parkovací místo.

Cenu této nemovitosti sdělíme na vyžádání, pohybuje se v řádech desítek milionů euro.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528