Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře a golfové hřiště

3 1 ano
ID: PT0249

Luxusní vila v jedinečné poloze a s neopakovatelným výhledem na moře a golfové hřiště v jedné z top lokalit v oblasti Algarve...

Čtěte více

147 173 250 Kč

5 950 000 €

5 068 822 £

6 456 383 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná luxusní vila s okouzlující výhledem na moře a golfové hřiště ve Vale do Lobo.

Tato nemovitost se nachází na pozemku o rozloze více než 3700 m2, je obklopena vzrostlými borovicemi a udržovanou zahradou s bazénem a nabízí nádherné venkovní obytné prostory a terasy. Plocha vily je cca 460 m2.

V přízemí je velká vstupní hala, ze které se vstupuje do velkého obývacího pokoje s krbem a výhledem na moře skrze borovice. Dále je zde toaleta pro hosty, kuchyně se zajímavými terakotovými prvky, jídelna, pracovna a 2 ložnice s vlastní koupelnou a se vstupem do zahrady. Schody vedou do prvního patra, kde se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a se vstupem na terasy, které nabízejí nádherný výhled do zahrady směrem k moři. Z prvního patra vedou schody na střešní terasu, která nabízí výhled na golfové hřiště a moře.

Vilu je možné rozšířit a přistavit.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247