Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem V Toskánsku, Guardistallo

ID: IT0157

Luxusní vila s pozemkem 1 ha, s terasou s bazénem, s některým nábytkem na míru.

Čtěte více

33 537 600 Kč

1 360 000 €

1 213 899 £

1 311 856 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s výhledem na moře, v centru pozemku o velikosti 1 ha. Nemovitost je rozdělena do dvou úrovní asi 220 m2 v přízemí, kde se nachází kuchyně, chodba, velký obývací pokoj s krbem, veranda, dvě ložnice dvoulůžkové, koupelna a komora. V prvním patře se nachází pracovna, obývací pokoj, dvě ložnice a velká koupelna. První patro je přístupné z obou vnitřních schodišť. U domu je prostor 80 m2 (terasa) s krásným bazénem. Vila je obklopena velkou zahradou kompletně oplocená z olivovníků. Vila je v perfektním stavu a to jak exteriér tak i interiér.Styl je elegantní, ale jednoduchý a moderní, materiály jsou cenné, dům je prodáván spolu s kuchyní a některým nábytkem na míru. Na pláž je možné se dostat za 10 minut, na dálnici 12 km, letiště Pisa 40 km, Florencie 90 km, Siena 80 km. Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247