Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem V Toskánsku, Guardistallo

ID: IT0157

Luxusní vila s pozemkem 1 ha, s terasou s bazénem, s některým nábytkem na míru.

Čtěte více

36 733 600 Kč

1 360 000 €

1 247 914 £

1 596 558 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s výhledem na moře, v centru pozemku o velikosti 1 ha. Nemovitost je rozdělena do dvou úrovní asi 220 m2 v přízemí, kde se nachází kuchyně, chodba, velký obývací pokoj s krbem, veranda, dvě ložnice dvoulůžkové, koupelna a komora. V prvním patře se nachází pracovna, obývací pokoj, dvě ložnice a velká koupelna. První patro je přístupné z obou vnitřních schodišť. U domu je prostor 80 m2 (terasa) s krásným bazénem. Vila je obklopena velkou zahradou kompletně oplocená z olivovníků. Vila je v perfektním stavu a to jak exteriér tak i interiér.Styl je elegantní, ale jednoduchý a moderní, materiály jsou cenné, dům je prodáván spolu s kuchyní a některým nábytkem na míru. Na pláž je možné se dostat za 10 minut, na dálnici 12 km, letiště Pisa 40 km, Florencie 90 km, Siena 80 km. Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247