Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem v Apulii

5 1
ID: IT0830

Jedinečná ultra-luxusní vila v autentickém apulijském letovisku Santa Maria al Bagno v blízkosti úchvatných pláží...

Čtěte více

23 427 000 Kč

950 000 €

847 944 £

916 370 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Naprosto skvostná vila asi 1km od krásných pláží u klidného přístavu Santa Maria al Bagno na západním pobřeží Apulie. Z letiště v Bari sem dojedete asi za 2h jízdy. V blízkosti vily můžete navštívit barokní město Lecce (28km), rybářský přístav Gallipoli (9km) a mnoho dalších krásných míst. Z Prahy se sem dostanete asi za 17h jízdy (1780km), z letiště v Bari za necelé 2 hodiny a z Brindisi za necelou hodinu.

Vila byla postavena v luxusním apulijském stylu tak, aby uspokojila i nejnáročnější klienty. Nemovitost se rozprostírá na pozemku o ploše asi 2700m2 a dominuje jí krásný bazén o rozměrech 12x6m. Vila se rozkládá na dvou patrech. V přízemí se nachází 3 ložnice a 2 koupelny, z nichž jedna en-suite. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde najdete velkou plně vybavenou kuchyni, jídelnu, vzdušný a elegantní obývací pokoj a další koupelnu. Na tomto patře je také velká zastřešená terasa ideální pro posezení a relaxaci.

Součástí nemovitosti jsou také 2 oddělené kamenné dependance - jedna se 3 a další se 2 místnostmi, ideální pro hosty nebo zbytek rodiny. Zóna okolo bazénu je oázou klidu a odpočinku, kde je také umístěno jacuzzi. Nemovitost je vybavena klimatizací. Kvalita materiálů a obrovský smysl pro detail je vidět v interiéru i exteriéru. Jedná se o opravdu jedinečnou vilu nabízející absolutní komfort a vysokou estetickou úroveň.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247