Zpět na výpis

Luxusní penthouse u Kronplatzu

4
ID: IT1224

Velkoryse řešený apartmán v Brunicu v lyžařské oblasti Kronplatz v jižním Tyrolsku

Čtěte více

32 864 000 Kč

1 300 000 €

1 094 190 £

1 420 777 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný, luxusní penthouse apartmán ve velmi oblíbeném středisku Kronplatz. Tento kouzelný apartmán s obrovskou terasou uchvátí tradičním horským stylem a krásnými výhledy na hory.

POLOHA: Apartmán se nachází v městečku Brunico / Bruneck v jižním Tyrolsku, přímo pod lyžařským areálem Plan de Corones / Kronplatz. Kronplatz patří do světoznámé lyžařské oblasti Dolomiti Superski, kterou spojuje jeden skipass a nabízí celkově asi 1200km sjezdovek. V samotném Kronplatzu můžete lyžovat na asi 120 km sjezdovek a je zde 30 vleků a lanovek. Výhodou střediska je také poměrně krátký dojezd z ČR (z Prahy i Brna necelých 8 hodin). Kromě sjezdového lyžování je Brunico celoročně atraktivní destinací s širokou škálou outdoorových aktivit, od běžkařských tratí po turistické stezky a cyklotrasy v létě. Velký je i výběr adrenalinových sportů jako paragliding nebo via ferraty. Oblast je ale ideální i pro rodiny s dětmi s mnoha venkovními hřišti a atrakcemi.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento exkluzivní apartmán o vnitřní výměře cca 143m2 (plus terasa) nabízí prosluněné prostory a příjemnou horskou atmosféru. Skládá se z předsíně, velkého obývacího pokoje ve stylu open space s krbem, jídelnou a kuchyní, 4 ložnic, z níže jedna má vlastní koupelnu, další koupelny, samostatného WC a prádelny. Hlavním lákadlem apartmánu je určitě velká terasa o výměře 190m2, která obklopuje celý apartmán a nabízí krásné výhledy na okolní horské vrcholky. Apartmán má k dispozici 3 parkovací místa v garáži a dva sklípky. Obojí jsou přístupné výtahem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528