Zpět na výpis

Luxusní, nové apartmány v centru Canazei u lanovky Belvedere

2
ID: IT1366

Téměř dokončené světlé apartmány v Canazei hned u lanovky

Čtěte více

31 106 250 Kč

1 250 000 €

1 055 702 £

1 343 624 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Zcela nové téměř dokončené apartmány v rezidenci v centru malebného alpského městečka Canazei v srdci největšího evropského areálu Dolomiti Superski - hned naproti lanovce Belvedere. Poslední 4 apartmány se dvěma ložnicemi na prodej.

LOKALITA: Canazei je tradiční alpské městečko a známý lyžařský rezort nacházející se v severní částí údolí Val di Fassa mezi majestátními horskými masivy Marmolada, Sella a Sassolungo. Dolomiti Superski nabízí více než 1200km perfektně upravených sjezdovek pro všechny úrovně. Kromě sjezdovéhé lyžování je možné v Canazei praktikovat běžecké lyžování, turistiku na sněžnicích a mnoho dalšího. V létě údolí nabízí nesčetné příležitosti k sportovnímu a kulturnímu vyžití. V aquaparku Dòlaondes najdete bazény, tobogány a wellness centrum. Místní restaurace nabízejí ladinské speciality s výhledem na dolomitské vrcholky. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě turistické stezky po vrcholcích hor.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato zbrusu nová luxusní rezidence stojí hned naproti lanovce Belvedere, takže nabízí téměř ski-in ski-out zážitek. Na prodej aktuálně zbývají 4 bytové jednotky v přízemí, prvním a druhém patře se 2 ložnicemi, balkónem a garážovým stáním. Je stále možná volba dokončení a specifikací.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528