Zpět na výpis

Luxusní elegantní vila v kopcích u Luccy

11 1
ID: IT1333

Velmi prostorná, luxusní a elegantní vila s nádhernou zahradou a wellness zónou jen pár minut jízdy autem od půvabného historického města Lucca...

Čtěte více

50 530 000 Kč

2 000 000 €

1 721 225 £

2 134 589 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila ze 17. století se dvěma vedlejšími budovami umístěná na kopcích západně od města Lucca, asi 10 minut od historického centra a s nádherným výhledem na město.

Vila je obklopena krásnou zahradou (8000 m2), která je plná staletých stromů a středomořských rostlin a doplněná bazénem a prostory pro relaxaci a pro romantické večeře nebo grilování.

Plocha nemovitosti je cca 900 m2. Hlavní vila je čtvercového půdorysu a je uspořádána na třech podlažích a skládá se v přízemí z velkého obývacího pokoje s několika francouzskými okny s výhledem do zahrady, dobře vybavené kuchyně s velkým otevřeným krbem, kulečníkového sálu s dalším krbem, malého sklepu a koupelny se sprchovým koutem, dále je zde komora a místnost využívaná jako pracovna. V prvním patře jsou 4 pokoje, z toho 2 s vlastní koupelnou, a samostatná koupelna. Jeden z pokojů má přístup na terasu s výhledem na bazén. V dalším patře jsou 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Dále je zde wellness zóna se saunou, sprchou, posilovnou a masážní místností.

Dvě další samostatné bytové jednotky, každá se 2, respektive 3 ložnicemi a se samostatným vstupem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247