Zpět na výpis

Luxusní dům v Greve in Chianti s bazénem

3 1
ID: IT1338

Designový kamenný dům s bazénem a zahradou v Greve in Chianti

Čtěte více

18 620 305 Kč

737 000 €

634 271 £

786 596 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V panoramatické poloze v kopcích kraje Chianti u městečka Greve in Chianti se nachází tento luxusní dům s moderním interiérem po pečlivé rekonstrukci. Samostatný kamenný dům nabízí příjemnou dispozici o celkové výměře asi 150m2 rozložené na dvou podlažích.

Přízemí zaujímá velký obývací pokoj ve stylu open space s působivým krbem, kuchyňský kout, spíž, prádelna a technická místnost. V prvním patře najdeme 3 prostorné ložnice a 2 koupelny (jedna en-suite součástí ložnice). Dům byl nedávno kompletně zrekonstruován a je stylizován v atmosféře shabby-chic, kde se snoubí moderní designové prvky s detaily původní architektury.

Dům je ponořen v příjemné plně oplocené zahradě o rozloze cca 950m2. Nemovitost je součástí komplexu 3 podobných domů, které sdílejí společný bazén a vytvářejí příjemné a klidné sousedství. K dispozici jsou 3 soukromá parkovací místa a 2 společné studny. V případě zájmu je možné přistavit garáž o výměře asi 33m2.

Z Prahy sem dojedete za asi 12 hodin jízdy. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno cca 1h20 a letiště ve Florencii jen 45min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528