Zpět na výpis

Luxusní chalety na předměstí Fieberbrunnu, Tyrolsko

4
ID: AT0091

Dva idylické luxusní chalety v údolí Pillersee na předměstí Fieberbrunnu v blízkosti mnoha lyžařských středisek v Kitzbühlských Alpách. Skvěle vybavené a vkusně zařízené chaty poskytují nejvyšší standard alpského bydlení. Výborná investice daná vysokou kvalitou výstavby a potenciálnem lokality...

Čtěte více

49 373 000 Kč - 54 463 000 Kč

1 940 000 € - 2 140 000 €

1 637 959 £ - 1 806 821 £

2 250 980 $ - 2 483 040 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto dvě překrásné lyžařské chaty, postavené v roce 2016, jsou umístěné na velmi příhodném klidném místě na předměstí populárního lyžařského střediska Fieberbrunn, v krátké dojezdové vzdálenosti do mnoha různých míst v Kitzbühelských Alpách. Fieberbrunn je od Prahy vzdálený po silnici zhruba 440 km. Tato oblast, známá jako údolí Pillersee, se nachází mezi Steinplatte, Loferer Steinberge a uprostřed Kitzbühlských Alp. S údolím, v jehož srdci leží smaragdově zelené jezero, je dokonalou destinací pro skutečné milovníky přírody. Tyto pohádkové alpské nemovitosti uspokojí i ty nejnáročnější zájemce. Nabízí totiž veškeré vysoce kvalitní vymoženosti včetně luxusního nábytku, plynového podlahového vytápění, pokojové ventilace, dubových podlah, excelentních dřevěných prvků v interiéru i v exteriéru, krbu, přiznaných trámů v obývacím pokoji s jídelnou, wellness se saunou, kabelové TV, podzemního parkoviště, částečného domotického systému, sklepu a nejmodernějšího kuchyňskýho vybavení spotřebiči Miele a Bora. Prostorné terasy nabízejí nádherný výhled na otevřenou krajinu. Chalety jsou orientované na jih, což zajišťuje celodenní osvětlení sluncem. Mírné úbočí poskytuje nádherný široký výhled na okolní alpskou krajinu. Nabízené horské chaty mají rozlohu 265m² a 247m² a každá má 4 světlé a vzdušné ložnice, 3 koupelny a prostorné balkóny/terasy. Obě chaty jsou velmi příjemné díky vkusnému luxusnímu nábytku a získají si vás svojí celkovou vyvážeností. Nabízejí také vysokou hodnotu jako investice do budoucna v této lokalitě se vzrůstající popularitou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247