Zpět na výpis

Luxusní apartmány v pvní linii u moře v Lido di Jesolo

2-3 1 ano 10m
ID: IT1090

Krásné zbrusu nové apartmány se společným bazénem v Lido di Jesolo v první linii na pláži

Čtěte více

11 341 300 Kč - 28 723 075 Kč

460 000 € - 1 165 000 €

401 405 £ - 1 016 602 £

454 670 $ - 1 151 502 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherné apartmány ve zrovna dokončeném prestižním projektu s bazénem a vlastní pláží v centrální části Lido di Jesola blízko Piazza Marconi.

Tento krásný elegantní projekt je umístěn v příjemné části Lido di Jesola a sestává ze 3 budov v minimalistickém stylu, tropické zahrady s bazénem a vlastním prostorem na pláži před projektem. Celkově je zde 50 apartmánů, každá o 2-3 ložnicích. Každý apartmán disponuje venkovním prostorem, buď vlastní zahrádkou nebo balkónem/terasou. Před rezortem je umístěna tropická zahrada, které dominuje krásný bazén. Odsud se pak soukromou brankou dostanete na plážovou promenádu a velkou pláž, na které má každý apartmán vlastní slunečník a lehátka. Apartmány jsou zařízeny v elegantním stylu s důrazem na jednoduchost a čisté linie. Apartmány jsou dodány včetně koupelnové sanity, ale bez kuchyně a nábytku. Je možné si přiobjednat nábytkový balíček u místní designové firmy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528