Zpět na výpis

Luxusní apartmány sousedící s písečnou pláží, Civitanova Marche

1-2 ano 20m
ID: IT0426

Nové luxusní apartmány se nacházejí na prestižní adrese - přímo u krásné písečné pláže. To vše jen pár minut od centra Civitanova Marche a všech služeb...

Čtěte více

9 370 800 Kč - 12 182 040 Kč

380 000 € - 494 000 €

339 178 £ - 440 931 £

366 548 $ - 476 512 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní apartmány jsou umístěny v první linii u pláže v nově postavené moderní rezidenci v Civitanova Marche pouhých 5 minut od centra města, kde jsou k dispozici všechny služby, obchody, restaurace atd. Apartmány se nachází také jen 40 minut jízdy autem od letiště v Anconě. Tyto kouzelné apartmány jsou velké od 95 do 125 metrů čtverečních. Všechny apartmány umístěné v přízemí mají předzahrádku, zatímco apartmány v horních patrech mají terasy s přímým výhledem na moře a pláž. Každý apartmán má dále 1 nebo 2 ložnice s terasou, prostornou kuchyni, obývací pokoj a terasu s úchvatným výhledem na moře. Kromě těchto apartmánů je k dispozici ještě exkluzivní půdní apartmán s terasou s jedinečným výhledem na moře a luxusní mezonetový apartmán. Všechny apartmány byly postaveny v souladu s nejvyšším možným komfortem a za použití pouze materiálů vysoké kvality. K vybavení bytů patří mimo jiné podlahové topení, klimatizace, velká okna s různými vlastnostmi v závislosti na jejich expozici tak, aby bylo v bytě zajištěno příjemné klima po celý rok, dále alarm nebo videotelefon pro otevírání dveří.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247