Zpět na výpis

Luxusní apartmán v Pinzolu 600 metrů od lanovky

1
ID: IT1222

Elegantní apartmán s jednou ložnicí nedaleko lanovky v Pinzolu v oblasti Madonna di Campiglio

Čtěte více

8 339 825 Kč

335 000 €

283 090 £

359 104 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusně a vkusně zařízený horský apartmán se nachází v strategické poloze v Pinzolu, které je součástí lyžařského areálu Madonna di Campiglio. Apartmán o výměře 64m2 je umístěn v přízemí výborně udržované rezidenční budovy a skládá se ze vstupní předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, velké ložnice orientované na západ, koupelny se sprchou a chodby s úložným prostorem. Apartmán je elegantně vybaven nábytkem v neutrálních barvách a patří k němu jedno parkovací stání.

Pinzolo se nachází uvnitř národního parku Parco Naturale Adamello Brenta a nabízí různorodé možnosti vyžití na čerstvém alpském vzduchu, včetně pěších výletů, cykloturistiky, golfu a mnoho dalšího. Hlavní atrakcí je samozřejmě lyžařský areál Madonna di Campiglio, který nabízí asi 150km plně propojených sjezdovek různých úrovní a nádherná panoramata. Lago di Garda je jednoduše dosažitelné autem za necelou hodinu jízdy. Z Prahy se do Pinzola dostanete za cca 9h jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528