Zpět na výpis

Luxusní apartmán na Lago di Como

4
ID: IT0884

Impozantní designový apartmán na jezeře Como v severní Itálii

Čtěte více

23 370 125 Kč

925 000 €

791 778 £

985 790 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečný apartmán zařízený v luxusním italském design stylu v první linii u jezera Lago di Como v severní Itálii. Skvostné výhledy na jezero. Jednoduše dosažitelné z letiště v Miláně.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Pro tuto oblast jsou charakteristická malebná městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

Nemovitost se nachází v městečku Dongo na severo-západní straně jezera.

POPIS NEMOVITOSTI: Prostorný apartmán se 4 ložnicemi o výměře asi 220m2 v prvním patře prestižní historické budovy. Celá budova byla kompletně zrekonstruována v roce 2008 s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na udržitelnost a energetickou úsporu. Energetická třída budovy je A a budova využívá solární panely k vytápění a klimatizaci. Nemovitost se rozprostírá na jednom podlaží a tvoří ji vstupní předsíň, prostorný a působivý obývací pokoj o asi 60m2 s velkými okny, která nabízejí nádherné pohledy na jezero, úžasně vybavení kuchyně a velké terasy o výměře asi 46m2. Noční zóna se skládá ze dvou částí. V první části se nachází manželská ložnice s velkou šatnou a vlastní koupelnou se sprchou. V druhé části pak najdete 3 ložnice s velkou rodinnou koupelnou, prádelnu a šatnu. Ideální nemovitost pro milovníky italského designu, kteří hledají jedinečnou nemovitost v exkluzivní pozici na Lago di Como.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247