Zpět na výpis

Luxusní apartmán na Lago di Como

4
ID: IT0884

Impozantní designový apartmán na jezeře Como v severní Itálii

Čtěte více

22 870 625 Kč

925 000 €

797 330 £

977 711 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečný apartmán zařízený v luxusním italském design stylu v první linii u jezera Lago di Como v severní Itálii. Skvostné výhledy na jezero. Jednoduše dosažitelné z letiště v Miláně.

LOKALITA: Lago di Como se nachází na severu Itálie v Lombardii asi jen 1 hodinu jízdy od Milána. Je světově známé pro svou dramatickou scenérii a úžasnou přírodu, ale také jako centrum společenského života, kde vlastní vily známé celebrity. Pro tuto oblast jsou charakteristická malebná městečka na pobřeží včetně Bellagia, Varenny, Lecca, Coma a mnoha dalších. Na pobřeží jezera je možné navštívit historické vily jako například vilu Monastero nebo Cipresi. Průzračná hladina jezera svádí ke koupání a vodním sportům, ale okolí je také cílem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

Nemovitost se nachází v městečku Dongo na severo-západní straně jezera.

POPIS NEMOVITOSTI: Prostorný apartmán se 4 ložnicemi o výměře asi 220m2 v prvním patře prestižní historické budovy. Celá budova byla kompletně zrekonstruována v roce 2008 s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na udržitelnost a energetickou úsporu. Energetická třída budovy je A a budova využívá solární panely k vytápění a klimatizaci. Nemovitost se rozprostírá na jednom podlaží a tvoří ji vstupní předsíň, prostorný a působivý obývací pokoj o asi 60m2 s velkými okny, která nabízejí nádherné pohledy na jezero, úžasně vybavení kuchyně a velké terasy o výměře asi 46m2. Noční zóna se skládá ze dvou částí. V první části se nachází manželská ložnice s velkou šatnou a vlastní koupelnou se sprchou. V druhé části pak najdete 3 ložnice s velkou rodinnou koupelnou, prádelnu a šatnu. Ideální nemovitost pro milovníky italského designu, kteří hledají jedinečnou nemovitost v exkluzivní pozici na Lago di Como.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247