Zpět na výpis

Plně vybavený byt v první linii na pláži v Alassiu

1 ano 20m
ID: IT0771

Letní byt na prodej v první linii na pláži v Alassiu v Ligurii

Čtěte více

15 782 400 Kč

640 000 €

571 247 £

617 344 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 20 metrů od pláže v letovisku Alassio se nachází tento moderní prosluněný byt s krásnou terasou s výhledem na moře. Nemovitost je součástí rezidenční budovy, která stejně tak jako celý byt prošla nedávno plnou rekonstrukcí. Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoho dalšími výrobky.

Byt o celkové výměře asi 77m2 nabízí praktické rozložení pokojů, které plně využívá světla a prostoru. Najdete zde vzdušný obývací pokoj s integrovanou kuchyňskou zónou, pohodlnou ložnici a plně vybavenou koupelnu. K nemovitosti dále patří sklípek a parkovací místo (velmi důležité v této části Ligurie), vzdálené asi 100 metrů od bytu. Byt je plně vybaven a zařízen stylovým moderním nábytkem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247