Zpět na výpis

Plně vybavený byt v první linii na pláži v Alassiu

1 ano 20m
ID: IT0771

Letní byt na prodej v první linii na pláži v Alassiu v Ligurii

Čtěte více

15 830 400 Kč

640 000 €

545 218 £

694 468 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 20 metrů od pláže v letovisku Alassio se nachází tento moderní prosluněný byt s krásnou terasou s výhledem na moře. Nemovitost je součástí rezidenční budovy, která stejně tak jako celý byt prošla nedávno plnou rekonstrukcí. Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoho dalšími výrobky.

Byt o celkové výměře asi 77m2 nabízí praktické rozložení pokojů, které plně využívá světla a prostoru. Najdete zde vzdušný obývací pokoj s integrovanou kuchyňskou zónou, pohodlnou ložnici a plně vybavenou koupelnu. K nemovitosti dále patří sklípek a parkovací místo (velmi důležité v této části Ligurie), vzdálené asi 100 metrů od bytu. Byt je plně vybaven a zařízen stylovým moderním nábytkem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247