Zpět na výpis

Krásný venkovský dům po rekonstrukci s výhledem na hory

4 19 000m
ID: IT1358

Venkovský dům v Abruzzu mezi horami a mořem

Čtěte více

11 007 075 Kč

445 000 €

379 097 £

482 872 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný venkovský dům o výměře cca 267m2 po pečlivé rekonstrukci se nachází v malebné poloze mezi horami a mořem blízko středověké vesničky Elice asi 30 minut jízdy od Pescary. Pláže Jaderského moře jsou vzdáleny pouhých 19km od domu. Nemovitost se rozkládá na dvou podlažích a tvoří ji dva nezávislé apartmány na každém patře. Přízemní apartmán se skládá z propojené kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, chodby, dvou ložnic, studovny, skladní místnosti a velké koupelny. Venkovním schodištěm se dostaneme do apartmánu v prvním podlaží, který disponuje obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou, dvěma ložnicemi a koupelnou. Je také možné využít střešní terasu s nádherným výhledem na hory. K domu patří pozemek o rozloze cca 2880m2 a garáž.

Region Abruzzo se nachází v jižní Itálii a je ideálním místem pro milovníky přírody, ale také pro ty, kteří si chtějí užít kulturní a historické památky. Abruzzo je známé svými národními parky, které nabízejí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a pozorování divoké zvěře. Gran Sasso, nejvyšší hora Apenin nabízí skvělé možnosti pro horolezectví, ale i lyžování. Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci, kteří vyhledávají klasickou dovolenou u moře. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Pescara a Vasto, které lemují dlouhé písečné pláže. Za prohlídku také stojí historická města Teramo, Chieti nebo vesnička Santo Stefano di Sessanio.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528