Zpět na výpis

Krásný kamenný dům s výhledem, Castelplanio

11 1
ID: IT1233

Nádherný, rozlehlý statek s možností provozu jako penzion v půvabném kraji Marche s neopakovatelným výhledem do údolí a s bazénem...

Čtěte více

18 241 330 Kč

722 000 €

621 362 £

770 587 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký statek rozdělený do 6 různých budov, které tvoří členitou strukturu s různými možnostmi, ideální jako investice na provoz pohostinství a ubytování. Nemovitost se nachází nedaleko Casteplania v Marche a má nádherný, široký výhled do okolí a do údolí.

Plocha nemovitosti je celkem 500 m2. V hlavním domě je restaurace, kuchyně se spíží a koupelnou, pokoj pro handicapované osoby s vlastním sociálním zařízením; v přízemí se nachází 5 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ve vedlejší budově jsou další 4 pokoje se sociálním zařízením. Dále je zde samostatný apartmán s obývacím pokojem, kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou. Nemovitost doplňuje další budova s pecí, grilem a technickými místnostmi. K nemovitosti patří také další dvě stavby určené pro restaurační provoz, které jsou v současné době ve výstavbě.

Na pozemku je velký bazén s prostorem pro opalování.

Nemovitost je v dobrém stavu; připravena k nastěhování s minimálními výdaji. Pozemek je snadno přístupný a je z něj nádherný výhled směrem do údolí Esino.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247