Zpět na výpis

Krásný kamenný dům s bazénem u Gualda

3 1
ID: IT0978

Krásný samostatný dům v klidném prostředí uprostřed nezkažené přírody s panoramatickým výhledem

Čtěte více

9 148 250 Kč

370 000 €

318 932 £

391 085 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Malebný kamenný dům v perfektním stavu s bazénem a zahrádkou u městečka Gualdo v půvabné krajině mezi mořem a národním parkem Monti Sibillini.

LOKALITA: Dům se nachází na vyvýšeném místě a nabízí tak krásné pohledy do okolní krajiny. Centrum městečka Gualdo je vzdáleno asi 1km a najdete zde vše potřebné včetně supermarketu, restaurací, kaváren, pošty a banky. Dlouhé pláže Jaderského moře jsou vzdáleny asi hodinu jízdy. Tato lokalita je ideální pro objevování zajímavých míst v Le Marche včetně národních parků Rivera del Conero a Monti Sibillini nebo papežského sídla Urbino, ale jednoduše dojedete také do historických měst v Umbrii jako Perugia, Gubbio a Assisi. Z Prahy se sem dostanete asi za 13h a z Brna za 12h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI:Tento atraktivní dům o výměře asi 150m2 je umístěn na pozemku o asi 3.500m2. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2011. Při šetrné rekonstrukci byly použity dobové materiály a interiér se vyznačuje mnoha zajímavými detaily jako například trámové stropy nebo podlahy z terracotty. Uvnitř je dům rozložen na dvou podlažích. V přízemí se nachází vstupní chodba, jídelna kuchyně, velký obývací pokoj s krbem, toaleta, prádelna a spíž. V prvním patře najdete tři ložnice, koupelnu se sprchou a další spíž s úložným prostorem. Zahradě dominuje krásný bazén s úžasným výhledem do přírody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247