Zpět na výpis

Krásný kamenný dům s bazénem u Gualda

3 1
ID: IT0978

Krásný samostatný dům v klidném prostředí uprostřed nezkažené přírody s panoramatickým výhledem

Čtěte více

9 372 100 Kč

370 000 €

316 080 £

394 084 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Malebný kamenný dům v perfektním stavu s bazénem a zahrádkou u městečka Gualdo v půvabné krajině mezi mořem a národním parkem Monti Sibillini.

LOKALITA: Dům se nachází na vyvýšeném místě a nabízí tak krásné pohledy do okolní krajiny. Centrum městečka Gualdo je vzdáleno asi 1km a najdete zde vše potřebné včetně supermarketu, restaurací, kaváren, pošty a banky. Dlouhé pláže Jaderského moře jsou vzdáleny asi hodinu jízdy. Tato lokalita je ideální pro objevování zajímavých míst v Le Marche včetně národních parků Rivera del Conero a Monti Sibillini nebo papežského sídla Urbino, ale jednoduše dojedete také do historických měst v Umbrii jako Perugia, Gubbio a Assisi. Z Prahy se sem dostanete asi za 13h a z Brna za 12h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI:Tento atraktivní dům o výměře asi 150m2 je umístěn na pozemku o asi 3.500m2. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2011. Při šetrné rekonstrukci byly použity dobové materiály a interiér se vyznačuje mnoha zajímavými detaily jako například trámové stropy nebo podlahy z terracotty. Uvnitř je dům rozložen na dvou podlažích. V přízemí se nachází vstupní chodba, jídelna kuchyně, velký obývací pokoj s krbem, toaleta, prádelna a spíž. V prvním patře najdete tři ložnice, koupelnu se sprchou a další spíž s úložným prostorem. Zahradě dominuje krásný bazén s úžasným výhledem do přírody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247