Zpět na výpis

Krásný horský penthouse v Cavalese

2
ID: IT1167

Příjemný apartmán po rekonstrukci v Cavalese v oblasti Val di Fiemme v italských Dolomitech na prodej

Čtěte více

10 141 350 Kč

410 000 €

349 280 £

444 894 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji čerstvě zrekonstruovaný podkrovní apartmán, který se nachází na jednom z nejmalebnějších náměstí v centru oblíbeného lyžařského centra Cavalese. Apartmán je umístěn v posledním patře klidné a udržoané budovy a nabízí tradiční alpský styl. Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, ze kterého je východ na balkon s výhledem na alpské panorama, 2 ložnice a 3 koupelny/WC. Celková výměra je asi 104m2.

Val di Fiemme se nachází v provincii Trentino v italských Dolomitech a skládá se z 5 lyžařských areálů, které kombinují nádherné scenérie a perfektně udržované terény. Celkově je zde více než 100 km sjezdovek, ale tato oblast je také součástí širšího Dolomiti Superski, který zahrnuje rozsáhlou lyžařskou oblast s více než 1200 km sjezdovek. Tato oblast je v létě stejně okouzlující svými impozantními vrcholy a svěžími loukami, které vytvářejí nádherné prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku. Val di Fiemme je mezinárodně proslulý jako gastronomická destinace s několika restauracemi s hvězdičkou Michelin.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528