Zpět na výpis

Krásný historický penzion v perfektním stavu v italských Dolomitech

10
ID: IT1212

Historický penzion uprostřed Dolomit pár kroků od lanovky v centu historického města San Candido

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný historický boutique ****bed&breakfast hotel s jedním apartmánem a 10 luxusními suite v eklektickém stylu v úžasné poloze v historickém centru kouzelného městečka San Candido / Innichen v srdci italských Dolomit v oblasti Alta Pusteria. Penzion je strategicky umístěn na pěší zóně jen 700m od lanovky a v bezprostřední blízkosti obchodů, restaurací a kaváren. Jedinečná příležitost ke koupi atraktivní nemovitosti a dobře zavedeného penzionu jen 40min jízdy od exkluzivní Cortiny d'Ampezzo, hostitelského města zimních olympijských her v roce 2026.

San Candido je idylické horské městečko v nadmořské výšce 1113m n.m., nad kterým se vypíná impozantní hora Monte Baranci. San Candido je součástí lyžařské oblasti 3 Zinnen Dolomites - Helm/Stiergarten/Rotwand/Kreuzbergpass. Celkem zde najdete 86km upravených sjezdovek a 20 vleků. Tento lyžařský areál nabízí rozmanité terény, nádherná panoramata a jedinečné kulinářské zážitky. Jednoduchý je také dojezd do dalších známých středisek - Ski Pustertal Express zaveze lyžaře na Kronplatz za necelých 30 minu. Za 40 minut jízdy dojedete do známé Cortiny d'Ampezzo. Na své si přijdou i příznivci běžek - oblastí vede více než 200km tratí. Velmi oblíbené je také sáňkování, pěší turistika nebo paragliding. Avšak letní výběr aktivit si se zimou nezadá - od hřišť po přírodní parky, turistické trasy a cyklotrasy, možností je opravdu mnoho pro všechny. Celá oblast Alto Adige je také dobře známá pro svou vybranou gastronomii, kterou je možné ochutnat v jedné z luxusních restaurací ve městě nebo rustikálních horských chatách v přírodě. San Candido je strategicky situované 1h30 od Bolzana, 40min od rakouského Lince a 1h40 od Innsbrucku, 2h30 od Benátek

. Z Prahy se sem dostanete za cca 7h30 min.

Tento stylový penzion o celkové vnitřní výměře asi 1066m2 na 5 podlažích je postaven ve stylu Liberty a exteriér i interiér se nachází v perfektním stavu bez nutnosti oprav s možností ihned jednoduše začít podnikatelskou činnost. Historie penzionu sahá až do roku 1753, kdy byl sídlem krejčího a v dalších letech budova sloužila jako obchod s rukavicemi a dále jako kavárna vídeňského stylu. Všechny suite jsou vkusně zařízeny v různých stylech s velkým důrazem na detail a pohodlí. Některé jsou vybaveny kuchyňkou nebo balkónem. Najdeme zde také restauraci, jídelnu pro servírovaní snídaně, recepci a kancelář. K hotelu patří parkoviště pro 10 vozidel.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528