Zpět na výpis

Apartmán s výhledem v Ligurii, nedaleko Cinque Terre

2 ano
ID: IT0775

Krásný apartmán nedaleko Cinque Terre k prodeji

Čtěte více

9 370 800 Kč

380 000 €

335 126 £

370 768 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V přízemí pohledné vily, umístěné na klidném místě nad La Spezií v Ligurii je k dispozici tento kásný a prostorný apartmán s úžasným výhledem na moře. Je možnost přikoupit i horní patro a stát se tak majitelem celé vily. Nemovitost se nachází v oblasti Cadimare, nedaleko centra rušného přístavu La Spezia cestou do Portovenere. Tato oblast je turisticky velmi atraktivní - oblast Cinque Terre je jednoduše dostupná, stejně tak jako známé letovisko Lerici s ostrovem Palmaria. Z apartmánu je přímý přístup na soukromou zahradu. Celková výměra pozemku je asi 3580m2, apartmán má asi 165m2. Na zahradě je také možnost vybudovat bazén.

Apartmán poskytuje prosluněné a vzdušné prostory a skládá se z dvojitého obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a koupelny. Zastřešená veranda je ideální místo pro posezení při letních večerech. Dále k apartmánu patří garáž, sklípek a prádelna

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247