Zpět na výpis

Krásná vila v rezidenci s bazénem

3 1 500m
ID: IT1035

Krásná moderní vilka se 3 ložnicemi na prodej ve výborně vybavené rezidenci v Lido Altanea s velkým centrálním bazénem, pouhých 500 metrů od moře…

Čtěte více

9 015 500 Kč

365 000 €

309 790 £

391 247 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Krásná vila v rezidenci s bazénem v Lido Altanea jen 500 metrů od moře.

Vilka je situována v nedávno postavené rezidenic s velkým centrálnám bazénem, barem a restaurací.

Vilka má velký obývací pokoj, kde je pohodlně umístěn jídelní stůl a provensálská rozkládací pohovka. Z obývacího pokoje se vstupuje ven na terasu. Dále je zde kuchyň a hlavní ložnice (s malou terasou) a koupelnou. O úroveň níže jsou další 2 ložnice a druhá koupelna. Dům se prodává s nábytkem a připojením k internetu (možnost instalace kamerového systému); každý pokoj je vybaven klimatizací s tepelným čerpadlem a TV připojením (se satelitem). Dále je zde je technická místnost s pračkou a druhá technická místnost pro uskladnění zahradního nářadí. V zadní části domu, která je celá vydlážděná, mohou parkovat až 3 auta.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846