Zpět na výpis

Kouzelná rustikální vila s výhledem na toskánskou krajinu, Monte di Ripa

3 ano
ID: IT0439

Půvabná kamenná vila s výhledem na moře ležící v kopcích nad Forte dei Marmi vás okouzlí na první pohled. Snaha o rychlý prodej – cenu lze jednáním snížit...

Čtěte více

47 286 000 Kč

1 850 000 €

1 616 173 £

2 184 514 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující kamenná vila o ploše 234 m² s neopakovatelnou atmosférou se nachází v prvních kopcích nad Pietrasantou a Forte dei Marmi. Před několika lety prošla kompletní rekonstrukcí a má naprosto jedinečný výhled na okolní krajinu a na moře. Vila leží na pozemku o rozloze 3000 m², který je porostlý olivovníky a ovocnými stromy. Jakmile vstoupíte do vily, okamžitě vás okouzlí pocitem pohody a kvality. Je rozdělena na velký a světlý obývací pokoj s výhledem na moře a okolní kopce, dále kuchyni s kvalitními vestavěnými spotřebiči a vybavením (jako na příklad dřez z mramoru nebo pec), dále jsou zde 3 prostorné ložnice a 2 koupelny s detaily z mramoru, prádelna, úložné prostory a 3 kryté venkovní terasy. Je možné dobudovat zde další ložnici, 2 koupelny a studio. V případě zájmu nového majitele, lze na pozemku dodělat bazén. Ve vile je také několik detailů – jako umělecké litinové zábradlí, obklady na míru, typické kamenné podlahy nebo kvalitní teakové podlahy v ložnicích – to vše dohromady tvoří unikátní celek, který dotváří jedinečnost a kvalitu nemovitosti. Snaha o rychlý prodej, cenu lze jednáním snížit. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247