Zpět na výpis

Kouzelná rustikální vila s výhledem na toskánskou krajinu, Monte di Ripa

3 ano
ID: IT0439

Půvabná kamenná vila s výhledem na moře ležící v kopcích nad Forte dei Marmi vás okouzlí na první pohled. Snaha o rychlý prodej – cenu lze jednáním snížit...

Čtěte více

36 892 500 Kč

1 500 000 €

1 271 892 £

1 598 878 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující kamenná vila o ploše 234 m² s neopakovatelnou atmosférou se nachází v prvních kopcích nad Pietrasantou a Forte dei Marmi. Před několika lety prošla kompletní rekonstrukcí a má naprosto jedinečný výhled na okolní krajinu a na moře. Vila leží na pozemku o rozloze 3000 m², který je porostlý olivovníky a ovocnými stromy. Jakmile vstoupíte do vily, okamžitě vás okouzlí pocitem pohody a kvality. Je rozdělena na velký a světlý obývací pokoj s výhledem na moře a okolní kopce, dále kuchyni s kvalitními vestavěnými spotřebiči a vybavením (jako na příklad dřez z mramoru nebo pec), dále jsou zde 3 prostorné ložnice a 2 koupelny s detaily z mramoru, prádelna, úložné prostory a 3 kryté venkovní terasy. Je možné dobudovat zde další ložnici, 2 koupelny a studio. V případě zájmu nového majitele, lze na pozemku dodělat bazén. Ve vile je také několik detailů – jako umělecké litinové zábradlí, obklady na míru, typické kamenné podlahy nebo kvalitní teakové podlahy v ložnicích – to vše dohromady tvoří unikátní celek, který dotváří jedinečnost a kvalitu nemovitosti. Snaha o rychlý prodej, cenu lze jednáním snížit. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247