Zpět na výpis

Dům ve stylu toskánského statku s bazénem, Montescudaio

ID: IT0156

Velice kvalitní dům s krásným výhledem na údolí řeky Cecina, s bazénem a pergolou

Čtěte více

25 265 000 Kč

1 000 000 €

855 976 £

1 065 719 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pozoruhodný dům (180 m²), posazený na kopci s nádherným výhledem na údolí řeky Cecina. Dům respektující tradice byl postaven za použití materiálů nejvyšší kvality . Jeho architektura je stylová, připomínající klasický toskánský statek obdélníkového tvaru se šikmou střechou z červených tašek. Exteriér je z přírodního původního kamene z 18. století. Uvnitř je přízemí s tradiční cihlovou podlahou, zatímco v prvním patře je podlaha z ořechového dřeva. Nemovitost se nachází v malebném, středověkém městě Montescudaio, jednom z nejkrásnějších malých měst v Itálii. Městečko je uznávané pro svůj umělecký a historický význam, nachází se 10 km od moře. Montescudaio má výborné spojení do Pisy, Volterry , Bolegheri a Ceciny. V tomto regionu je vyráběno mnoho slavných vín. Mezi architektonickými památkami stojí za zmínku kostel svatého Ondřeje z roku 1416 a Oratorium zvěstování z roku 1450. Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247