Zpět na výpis

Dům ve stylu toskánského statku s bazénem, Montescudaio

ID: IT0156

Velice kvalitní dům s krásným výhledem na údolí řeky Cecina, s bazénem a pergolou

Čtěte více

27 105 000 Kč

1 000 000 €

913 334 £

1 163 604 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pozoruhodný dům (180 m²), posazený na kopci s nádherným výhledem na údolí řeky Cecina. Dům respektující tradice byl postaven za použití materiálů nejvyšší kvality . Jeho architektura je stylová, připomínající klasický toskánský statek obdélníkového tvaru se šikmou střechou z červených tašek. Exteriér je z přírodního původního kamene z 18. století. Uvnitř je přízemí s tradiční cihlovou podlahou, zatímco v prvním patře je podlaha z ořechového dřeva. Nemovitost se nachází v malebném, středověkém městě Montescudaio, jednom z nejkrásnějších malých měst v Itálii. Městečko je uznávané pro svůj umělecký a historický význam, nachází se 10 km od moře. Montescudaio má výborné spojení do Pisy, Volterry , Bolegheri a Ceciny. V tomto regionu je vyráběno mnoho slavných vín. Mezi architektonickými památkami stojí za zmínku kostel svatého Ondřeje z roku 1416 a Oratorium zvěstování z roku 1450. Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247