Zpět na výpis

Dům ve stylu toskánského statku s bazénem, Montescudaio

ID: IT0156

Velice kvalitní dům s krásným výhledem na údolí řeky Cecina, s bazénem a pergolou

Čtěte více

24 660 000 Kč

1 000 000 €

892 573 £

964 600 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pozoruhodný dům (180 m²), posazený na kopci s nádherným výhledem na údolí řeky Cecina. Dům respektující tradice byl postaven za použití materiálů nejvyšší kvality . Jeho architektura je stylová, připomínající klasický toskánský statek obdélníkového tvaru se šikmou střechou z červených tašek. Exteriér je z přírodního původního kamene z 18. století. Uvnitř je přízemí s tradiční cihlovou podlahou, zatímco v prvním patře je podlaha z ořechového dřeva. Nemovitost se nachází v malebném, středověkém městě Montescudaio, jednom z nejkrásnějších malých měst v Itálii. Městečko je uznávané pro svůj umělecký a historický význam, nachází se 10 km od moře. Montescudaio má výborné spojení do Pisy, Volterry , Bolegheri a Ceciny. V tomto regionu je vyráběno mnoho slavných vín. Mezi architektonickými památkami stojí za zmínku kostel svatého Ondřeje z roku 1416 a Oratorium zvěstování z roku 1450. Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247