Zpět na výpis

Kouzelná masseria v San Cataldu 5km od moře

6 1 5 000m
ID: IT1178

Nádherná venkovská usedlost s bazénem a pozemkem po rekonstrukci nedaleko Lecce s možností pronájmu

Čtěte více

27 208 500 Kč

1 100 000 €

937 093 £

1 193 617 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherná masseria neboli tradiční apulijská venkovská usedlost ležící u městečka San Cataldo na jihovýchodním pobřeží Apulie se zahradou a bazénem. .

Tato úchvatná usedlost prošla důkladnou, ale šetrnou rekonstrukcí a dnes nabízí ideální propojení přírody a tradičního stylu oblasti Salento, kde se nachází. Původní prvky jako stropní trámy a kamenné klenby podtrhují apulijský charakter. Nemovitost je obklopena 2.4 hektary pozemku, jehož součástí je udržovaná zahrada a dvůr, sad a dále bazén s relaxační zónou a lehátky. Díky velkému pozemku dům poskytuje absolutní soukromí a klid. Interiér usedlosti tvoří předsíň/recepce, obývací pokoj s východem na prostornou verandu, plně vybavená kuchyně, herní sál, koupelna a prádelna. Noční zónu pak tvoří 6 ložnic s 6 koupelnami, každá s nezávislým vchodem. Díky svému rozpoložení je nemovitost vhodná i na pronájem. K domu také patří věž o výměře 150m2, která je určená k rekonstrukci a může být využita dle záměrů nového majitele.

San Cataldo je příjemné přímořské letovisko s krásnými písečnými plážemi, které je vzdáleno pouze 20min jízdy od barokní perly Apulie, města Lecce. Nedaleko se nachází golfové hřiště s 18 jamkami a přírodní park Cesine. Další turistické cíle Apulie jsou jednoduše dosažitelné - rybářský přístav Gallipoli 40km, malebné městečko Otranto 30km, letiště v Brindisi 40km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528