Zpět na výpis

Kamenný dům s nekonečným výhledem u Volterry

4 1
ID: IT1085

Atraktivní dům s velkolepým výhledem nedaleko krásné Volterry uprostřed typické toskánské krajiny

Čtěte více

15 779 200 Kč

640 000 €

558 477 £

632 585 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen 3km od nádherného etruského města Volterra nabízíme k prodeji tento pohledný kamenný dům, který nabízí jedinečné výhledy do idylické toskánské krajiny. Nemovitost je umístěna uprostřed příjemné zahrady o ploše asi 1300m2, ve které najdete velkou cca 40m2 pergolu pro venkovní stolování s barbecue a pecí, kůlnu pro skladování zahradního nářadí, 3 zastřešená parkovací místa s fotovoltaickými panely o výkonu 4kWh. Na střeše domu jsou pak solární panely pro teplou vodu. K domu také patří nadzemní venkovní bazén, ale je zde prostor také pro vystavění klasického bazénu v zemi ve stylu infinity.

Přízemí domu je tvořeno předsíní, světlou kuchyní s francouzským oknem s východem na zahradu, koupelnou s vanou, prádelnou, technickou místností a další multifunkční místností. V prvním patře je umístěn velký obývací pokoj s krbem, kuchyně, 3 ložnice a koupelna. Vnitřní schodiště vede do podkroví, kde najdete další ložnici s vlastní šatnou a koupelnou v typickém toskánském stylu.

V blízkosti můžete navštívit další toskánské klenoty. Lajatico se slavným divadlem Teatro del Silenzio, kde se konají Boccelliho koncerty je vzdáleno jen 20km, Siena 60km, Florencie 80km a Cecina s plážemi 40km. Z Prahy sem dojedete za necelých 12h.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528