Zpět na výpis

Kamenný dům s nekonečným výhledem u Volterry

4 1
ID: IT1085

Atraktivní dům s velkolepým výhledem nedaleko krásné Volterry uprostřed typické toskánské krajiny

Čtěte více

15 827 200 Kč

640 000 €

545 521 £

693 962 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen 3km od nádherného etruského města Volterra nabízíme k prodeji tento pohledný kamenný dům, který nabízí jedinečné výhledy do idylické toskánské krajiny. Nemovitost je umístěna uprostřed příjemné zahrady o ploše asi 1300m2, ve které najdete velkou cca 40m2 pergolu pro venkovní stolování s barbecue a pecí, kůlnu pro skladování zahradního nářadí, 3 zastřešená parkovací místa s fotovoltaickými panely o výkonu 4kWh. Na střeše domu jsou pak solární panely pro teplou vodu. K domu také patří nadzemní venkovní bazén, ale je zde prostor také pro vystavění klasického bazénu v zemi ve stylu infinity.

Přízemí domu je tvořeno předsíní, světlou kuchyní s francouzským oknem s východem na zahradu, koupelnou s vanou, prádelnou, technickou místností a další multifunkční místností. V prvním patře je umístěn velký obývací pokoj s krbem, kuchyně, 3 ložnice a koupelna. Vnitřní schodiště vede do podkroví, kde najdete další ložnici s vlastní šatnou a koupelnou v typickém toskánském stylu.

V blízkosti můžete navštívit další toskánské klenoty. Lajatico se slavným divadlem Teatro del Silenzio, kde se konají Boccelliho koncerty je vzdáleno jen 20km, Siena 60km, Florencie 80km a Cecina s plážemi 40km. Z Prahy sem dojedete za necelých 12h.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528