Zpět na výpis

Kamenná vila v panoramatické pozici blízko Matterhornu

3
ID: IT1308

Kamenná vila v údolí Cervino jen 20 minut od areálu Zermatt-Cervinia-Valtournenche

Čtěte více

11 116 600 Kč

440 000 €

376 630 £

468 916 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na klidném a nerušeném místě uprostřed hor v regionu Valle d'Aosta s krásným výhledem do krajiny se nachází tento samostatný kamenný dům se zahradou o velikosti asi 800m2. Nemovitost je umístěna u vesničky Antey-Saint-André, kde najdete bar, restauraci a pár obchodů. Tato oblast je velmi vyhledávaná v zimě i v létě díky krásné přírodě a široké paletě možných aktivit. Antey-Saint-André je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy od Valtournenche, které je bránou do lyžařského areálu Zermatt/Breuil-Cervinia/Valtournenche, jemuž dominuje impozantní Matterhorn a může se pochlubit více než 320km úžasných sjezdovek. V létě je velmi oblíbená pěší turistika a výlety na horském kole.

Dům se rozkládá na třech podlažích o celkové výměře asi 138m2 a patří k němu také sklípek a garáž. Uvnitř se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a půdy s dalším prostorem pro spaní a 2 ložnic. V prvním patře je také balkón s výhledem do přírody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528