Zpět na výpis

Kamenná vila s výhledem v Bordigheře

4 1 ano
ID: IT1009

Příjemná vila ve středomořském stylu s výhledem na moře a bazénem u přístavu Bordighera

Čtěte více

43 155 000 Kč

1 750 000 €

1 562 002 £

1 688 050 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Impozantní vila s bazénem a výhledem na moře na panoramatickém místě nedaleko města Bordighera na italské Riviéře.

LOKALITA: Bordighera je živý přístav nacházející se v provincii Imperia pouhých 15km od hranic s Francií. Je součástí Italské riviéry, respektive její západní části Riviery di Ponente. Bordighera je vzdálená přibližně 155km západně od Janova, ale jednoduše se sem také dostanete z letiště z francouzské Nice (45min), případně letiště pro soukromá letadla v Albenze (1h). Marina v Bordigheře je vzdálena 3.5km. Z Prahy sem dojedete asi za 12h, z Brna za 13h30.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato atraktivní vila se rozkládá na dvou podlažích o celkové výměře asi 300m2. Hlavní vchod vede do prostorného obývacího pokoje a kuchyně s venkovní verandou, ideální pro venkovní stolování a posezení s přáteli. Dále zde najdete 3 ložnice a 2 koupelny. Manželský ložnice má vířivku. V suterénu je umístěna studovna, ložnice, dvě koupelny a technické místnosti. Před domem se rozprostírá terasovitá zahrada s bazénem a relaxační zónou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247