Zpět na výpis

Kamenná rustikální vila s krásnou zahradou a bazénem, Casale Marittimo

5 1 ano
ID: IT0435

Krásná kamenná vila v tradičním toskánském stylu s bazénem nedaleko městečka Casale Marittimo nabízí vlastní zahradu s olivovníky a výhled na moře v dálce...

Čtěte více

24 700 000 Kč

1 000 000 €

848 739 £

1 071 909 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kamenná usedlost nedaleko městečka Casale Marittimo s výhledem na moře v dálce je obkopena krásnou zahradou o rozloze 20 000 m² plné olivovníků a vzrostlých stromů a může se pochlubit tradičním toskánským stylem. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem, dvojitý salón s krbem, kuchyně s jídelnou, koupelna, dvě komory a technická místnost. V patře je k dispozici pět ložnic, dvě koupelny a šatna. Na zahradě nalezneme depandanci, která je zařízena jako jednopokojový byt s koupelnou. Nechybí bazén, který byl vybudován před pár lety. Usedlost je v dobrém stavu, avšak vyžaduje renovaci.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247