Zpět na výpis

Kamenná rustikální vila s krásnou zahradou a bazénem, Casale Marittimo

5 1 ano
ID: IT0435

Krásná kamenná vila v tradičním toskánském stylu s bazénem nedaleko městečka Casale Marittimo nabízí vlastní zahradu s olivovníky a výhled na moře v dálce...

Čtěte více

25 560 000 Kč

1 000 000 €

873 607 £

1 180 819 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kamenná usedlost nedaleko městečka Casale Marittimo s výhledem na moře v dálce je obkopena krásnou zahradou o rozloze 20 000 m² plné olivovníků a vzrostlých stromů a může se pochlubit tradičním toskánským stylem. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem, dvojitý salón s krbem, kuchyně s jídelnou, koupelna, dvě komory a technická místnost. V patře je k dispozici pět ložnic, dvě koupelny a šatna. Na zahradě nalezneme depandanci, která je zařízena jako jednopokojový byt s koupelnou. Nechybí bazén, který byl vybudován před pár lety. Usedlost je v dobrém stavu, avšak vyžaduje renovaci.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247