Zpět na výpis

Jedinečné apartmány hned u moře v Lido di Jesolo

3 1 ano 20m
ID: IT1105

Prestižní projekt v první linii na pláži v Lido di Jesolo. Velké vzdušné apartmány s nádherným výhledem na pláž

Čtěte více

35 829 500 Kč

1 450 000 €

1 242 570 £

1 572 090 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jedinečný nově dokončený projekt s bazénem sestávající z pouze 13 apartmánů umístěný v první linii na pláži v Lido di Jesolo v oblasti Piazza Aurora.

POLOHA: Objekt se nachází v prestižní pozici v první linii u moře v oblasti Piazza Aurora v oblíbeném středisku Lido di Jesolo. Před rezortem se prostírá dlouhá písečná pláž a hned za budovou vede promenáda s obchody a restauracemi, Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento prestižní projekt je tvořen pouze 13 apartmány a patří k němu venkovní bazén s relaxační zónou a soukromá pláž. K prodeji jsou světlé a vzdušné apartmány s nádherným výhledem skládající se ze 3 ložnic, 2 koupelen, velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Apartmánům dominují velké terasy. Vše je zařízeno v nadčasovém minimalistickém stylu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528