Zpět na výpis

Jedinečná vila s panoramatickým výhledem na moře, Portovenere

4-5 ano 400m
ID: IT0503

Nádherná vila s terasovitou zahradou, krásným vnitřním prosvětleným prostorem a panoramatickým výhledem na moře vzdálené 400m, Portovenere, Ligurie...

Čtěte více

26 725 000 Kč

1 000 000 €

913 144 £

1 183 308 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila je naprosto úchvatnou a okouzlující rezidencí. Usazená na vrcholku krásného kopce s úžasným panoramatickým výhledem na moře je ideálně lokalizovaná v docházkové vzdálenosti na pláž a k místnímu zázemí. Tato nádherná nemovitost nabízí krásný prosvětlený ubytovací prostor a těší se skvělé lokalitě, která je ideální pro milovníky klidného uvolňujícího prostředí. Vila je obklopena svěží zahradou osazenou stromy a květinami typickými pro tuto středomořskou oblast. Výhled z domu se rozprostírá přes moře a ostrov Palmaria až k Toskánské riviéře. Vnitřní prostor nemovitosti je velmi světlý, přičemž všechny místnosti nabízejí nádherný výhled na okolní zahrady a moře. Prostory pro bydlení jsou uspořádány do 4 podlaží. V přízemí se nachází hlavní vchod, plně vybavená kuchyně se spižírnou a dveře vedoucí na zadní terasu. Dále zde nalezneme světlý obývací pokoj s velkými prosklenými dveřmi, které vedou na terasu s výhledem na moře, která je ideálním místem pro venkovní občerstvení. V dalších podlažích nalezneme 4 ložnice s dvoulůžkem, z nichž jedna má vlastní koupelnu a vstup na zahradu, dále dvě koupelny, sklep a další místnost, která by mohla být užívána jako pátá ložnice nebo jako pracovna. Nemovitost byla postavena během 70. let minulého století a je obklopena terasovitou zahradou o rozloze zhruba 1400m² s prostorem pro grilování a několika místy uzpůsobenými pro příjemný odpočinek a relaxaci. Nemovitost je nabízena k prodeji spolu se dvěma soukromými parkovacími místy sousedícími se vstupní branou. K vile vede od vstupní brány nahoru ke vstupním dveřím kamenné schodiště. Proslulé místní pláže a město Portovenere se nacházejí ve velmi příhodné docházkové vzdálenosti. Nemovitost leží 400 m od moře a 600 m od centra města. Z domu je možné dojít na místní pláže pěšky v čase 10 minut, nebo je možné se projít do centra města Portovenere, kde naleznete obchody, velmi dobré restaurace a služby. Z města můžete také vyrazit za množstvím pamětihodností, a to autem nebo lodí na příklad do letovisek Cinque Terre, Lerici a La Spezia. Město La Spezia je vzdálené jen 15 minut jízdy autem a můžete zde najít množství obchodů, hotelů a zázemí včetně přístupu na dálnici, a také železniční stanici, která nabízí pravidelné spojení s hlavními italskými městy. Nejbližší mezinárodní letiště v Pise je od Portovenere vzdálené 1 hodinu a 20 minut jízdy autem. Díky svému jedinečnému umístění je tato nemovitost ideální jak pro rekreace, tak pro celoroční bydlení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247