Zpět na výpis

Jedinečná vila s panoramatickým výhledem na moře, Portovenere

4-5 ano 400m
ID: IT0503

Nádherná vila s terasovitou zahradou, krásným vnitřním prosvětleným prostorem a panoramatickým výhledem na moře vzdálené 400m, Portovenere, Ligurie...

Čtěte více

24 660 000 Kč

1 000 000 €

892 573 £

964 600 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila je naprosto úchvatnou a okouzlující rezidencí. Usazená na vrcholku krásného kopce s úžasným panoramatickým výhledem na moře je ideálně lokalizovaná v docházkové vzdálenosti na pláž a k místnímu zázemí. Tato nádherná nemovitost nabízí krásný prosvětlený ubytovací prostor a těší se skvělé lokalitě, která je ideální pro milovníky klidného uvolňujícího prostředí. Vila je obklopena svěží zahradou osazenou stromy a květinami typickými pro tuto středomořskou oblast. Výhled z domu se rozprostírá přes moře a ostrov Palmaria až k Toskánské riviéře. Vnitřní prostor nemovitosti je velmi světlý, přičemž všechny místnosti nabízejí nádherný výhled na okolní zahrady a moře. Prostory pro bydlení jsou uspořádány do 4 podlaží. V přízemí se nachází hlavní vchod, plně vybavená kuchyně se spižírnou a dveře vedoucí na zadní terasu. Dále zde nalezneme světlý obývací pokoj s velkými prosklenými dveřmi, které vedou na terasu s výhledem na moře, která je ideálním místem pro venkovní občerstvení. V dalších podlažích nalezneme 4 ložnice s dvoulůžkem, z nichž jedna má vlastní koupelnu a vstup na zahradu, dále dvě koupelny, sklep a další místnost, která by mohla být užívána jako pátá ložnice nebo jako pracovna. Nemovitost byla postavena během 70. let minulého století a je obklopena terasovitou zahradou o rozloze zhruba 1400m² s prostorem pro grilování a několika místy uzpůsobenými pro příjemný odpočinek a relaxaci. Nemovitost je nabízena k prodeji spolu se dvěma soukromými parkovacími místy sousedícími se vstupní branou. K vile vede od vstupní brány nahoru ke vstupním dveřím kamenné schodiště. Proslulé místní pláže a město Portovenere se nacházejí ve velmi příhodné docházkové vzdálenosti. Nemovitost leží 400 m od moře a 600 m od centra města. Z domu je možné dojít na místní pláže pěšky v čase 10 minut, nebo je možné se projít do centra města Portovenere, kde naleznete obchody, velmi dobré restaurace a služby. Z města můžete také vyrazit za množstvím pamětihodností, a to autem nebo lodí na příklad do letovisek Cinque Terre, Lerici a La Spezia. Město La Spezia je vzdálené jen 15 minut jízdy autem a můžete zde najít množství obchodů, hotelů a zázemí včetně přístupu na dálnici, a také železniční stanici, která nabízí pravidelné spojení s hlavními italskými městy. Nejbližší mezinárodní letiště v Pise je od Portovenere vzdálené 1 hodinu a 20 minut jízdy autem. Díky svému jedinečnému umístění je tato nemovitost ideální jak pro rekreace, tak pro celoroční bydlení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247