Zpět na výpis

Idylické agriturismo v blízkosti Caprese Michelangelo

13 1
ID: IT0932

Zavedené agriturismo v klidném koutu Toskánska s pozemkem...

Čtěte více

28 622 900 Kč

1 130 000 €

965 327 £

1 203 553 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na malebném a klidném místě, nedaleko městečka Caprese Michelangelo ve východním Toskánsku, známého jako rodiště renesančního umělce Michelangela, nabízíme k prodeji krásnou členitou nemovitost obklopenou velkou zahradou s bazénem a 6 hektary pozemku. Aktuálně je využívána jako návštěvníky velmi oblíbené biologické agriturismo a ubytovací struktura s keramickou dílnou, ale má všestranné užití.

POLOHA: Kamenná stavba je krásně zasazena v nezkažené přírodě a nabízí pěkné výhledy na okolní kopce a také na rodný dům Michelangela Buonarottiho. K domu se dojede po asi 2km prašné cesty, ale majitel má již s obcí domluveno její zpevnění. Michelangelo Caprese je vzdáleno 6km a další blízká historická města jsou Anghiari (23km), Sansepolcro (30km), Arezzo (46km) nebo Gubbio (92km). Kromě kulturního vyžití je tato oblast oblíbeným místem pro horská kola nebo pěší turistiku. Nejbližší mořské pláže jsou u Jaderského moře v Rimini asi 1h45 jízdy. Nejbližší letiště jsou Perugia (1h10), Florencie (1h40) a Řím (3h).

POPIS NEMOVITOSTI: Tato rozlehlá nemovitost má vnitřní plochu asi 1000m2 a skládá se z hlavní budovy, dvou dalších větších budov, které slouží jako apartmány na pronájem a 4 dalších stavení k rekonstrukci. Tři hlavní budovy prošly kompletní rekonstrukcí a jsou ve výborném stavu - všechny byly zrenovovány s velkým smyslem pro detail a dobovými prvky včetně dřevěných stropních trámů, podlah z terracotty, kamenných vnitřních zdí a jsou vybaveny v toskánském venkovském stylu. V hlavní budově se nachází apartmán majitelů se 3 ložnicemi, koupelnou, prádelnou a skladní místností, dále 3 garsonky, jídelna, kuchyně a bar. Ve vedlejší budově jsou umístěny 2 ložnice s vlastní koupelnou, 2 suity každá se salónem, ložnicí a koupelnou, další garsonka a také společenská místnost, salón a společná kuchyně. Druhá vedlejší budova je tvořena dvěma ložnicemi, velkým obývacím pokojem s krbem, koupelnou a terasou.

Nemovitost je zasazena v rozlehlé zahradě s krásným bazénem, který poskytuje krásné výhledy do okolí. K nemovitosti dále patří 5 hektarů pozemku, na kterém je mimojiné olivový háj, ovocný a zeleninový sad a borovicový lesík.

Jedná se o jedinečnou příležitost pro podnikavé klienty, kteří hledají prostornou nemovitost s velkým potenciálem v klidném prostředí uprostřed divoké toskánské přírody. Je možno jednoduše převzít nynější agriturismo, které si za dlouhá léta existence vybudovalo věrnou mezinárodní klientelu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247