Zpět na výpis

Horský dům v Bocenagu v Madonna di Campiglio

4
ID: IT1177

Velký dům v Bocenagu se zahradou jen pár minut jízdy od sjezdovek v Madonna di Campiglio v italských Dolomitech di Brenta

Čtěte více

24 254 400 Kč

960 000 €

821 737 £

1 023 090 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velkoryse řešený samostatný dům o výměře 560m2 položený na krásném prosluněném a panoramatickém místě s výhledem na okolní vrcholky v Bocenagu, jen pár minut jízdy od lyžařského střediska Madonna di Campiglio a golfového hřiště.

Tento prostorný dům je obklopen zahradou o rozloze 200m2 a patří k němu dvě velké zastřešené terasy. Vnitřní prostory jsou rozloženy na 5 podlažích. Ve sklepě jsou umístěny 2 garáže, sklípek a technická místnost. Přízemí tvoří předsíň, velký obývací pokoj s krbem, kuchyně s východem na verandu a koupelna se sprchou. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde najdete 3 ložnic, z nichž jedna s balkónem, velká koupelna s hydromasážní vanou. Druhé patro pak zabírá další velký salón s východem na balkón s jihovýchodní expozicí a koupelna. V posledním, třetím patře je umístěna studovna/další ložnice a koupelna.

Lyžařská oblast Campiglio Dolomiti di Brenta nabízí přes 150km perfektně upravených a plně propojených terénů pro lyžaře všech úrovní. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528