Zpět na výpis

Historický palác po rekonstrukci ve slunné Apulii u Monopoli

6
ID: IT0695

Historický palác v Apulii blízko Monopoli po kompletní přestavbě

Čtěte více

22 040 850 Kč

890 000 €

752 222 £

953 530 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný, s citem zrekonstruovaný palác, který původně sloužil jako rezidence biskupa, je nabízen k prodeji v krásné části Apulie blízko moře a malebného letoviska Monopoli. V tomto místě jakoby se zastavil čas. Nemovitost se nachází na krásném místě v panoramatické pozici obklopena typickou apulijskou krajinou, v blízkosti známého Castellana Grotte, kde naleznete opravdovou přírodní raritu - podzemní jeskyňové chodby dlouhé až 3km, které každý rok přitahují miliony návštěvníků. Tento vskutku jedinečný palác se nachází na pozemku o rozloze 1,700m2, z nichž asi 375m2 tvoří vnitřní obytná plocha a 205m2 venkovní terasy. V udržované zahradě rostou olivovníky a kvetou různé květiny a rostliny typické pro tuto středozemní oblast. Kamenná budova Vás dozajista uchvátí svými architektonickými prvky a detaily, včetně křížových kleneb, všudypřítomného apulijského bílého kamene nebo impozantního krbu. Palác sestává ze 3 nezávislých, ale jednoduše propojitelných jednotek - dohromady je zde 14 místností, z nichž 6 ložnic, 6 koupelen, několik salónů a kuchyně. K domu též patří prádelna, spíže a technické místnosti. Tato nemovitost by byla ideálním prostorem pro turistický pronájem, nebo idylická rodinná rezidence na prázdniny. Do letiště v Bari je to 57km a do letiště v Brindisi 75km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247