Zpět na výpis

Historický palác po rekonstrukci ve slunné Apulii u Monopoli

6
ID: IT0695

Historický palác v Apulii blízko Monopoli po kompletní přestavbě

Čtěte více

23 785 250 Kč

890 000 €

812 699 £

1 053 144 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný, s citem zrekonstruovaný palác, který původně sloužil jako rezidence biskupa, je nabízen k prodeji v krásné části Apulie blízko moře a malebného letoviska Monopoli. V tomto místě jakoby se zastavil čas. Nemovitost se nachází na krásném místě v panoramatické pozici obklopena typickou apulijskou krajinou, v blízkosti známého Castellana Grotte, kde naleznete opravdovou přírodní raritu - podzemní jeskyňové chodby dlouhé až 3km, které každý rok přitahují miliony návštěvníků. Tento vskutku jedinečný palác se nachází na pozemku o rozloze 1,700m2, z nichž asi 375m2 tvoří vnitřní obytná plocha a 205m2 venkovní terasy. V udržované zahradě rostou olivovníky a kvetou různé květiny a rostliny typické pro tuto středozemní oblast. Kamenná budova Vás dozajista uchvátí svými architektonickými prvky a detaily, včetně křížových kleneb, všudypřítomného apulijského bílého kamene nebo impozantního krbu. Palác sestává ze 3 nezávislých, ale jednoduše propojitelných jednotek - dohromady je zde 14 místností, z nichž 6 ložnic, 6 koupelen, několik salónů a kuchyně. K domu též patří prádelna, spíže a technické místnosti. Tato nemovitost by byla ideálním prostorem pro turistický pronájem, nebo idylická rodinná rezidence na prázdniny. Do letiště v Bari je to 57km a do letiště v Brindisi 75km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247