Zpět na výpis

Historické sídlo v Marina di Ragusa

30 800m
ID: IT0534

Nádherný historický dům s obrovským pozemkem v proslulém přímořském letovisku Marina di Ragusa...

Čtěte více

37 087 500 Kč

1 500 000 €

1 292 968 £

1 585 478 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Toto překrásné historické sídlo se nachází v proslulém přímořském letovisku Marina di Ragusa, v provincii Ragusa na Sicílii. Oblast je charakteristická nádhernými zlatými písečnými plážemi. Nemovitost má výbornou polohu, protože se nachází jen 800 metrů od pobřeží a jen něco málo přes 1 km od přístavu Marina di Ragusa a jeho centra. Rozprostírá na ploše asi 1200 m2 a přiléhá k ní obrovský pozemek o rozloze asi 30 000 metrů čtverečních. Základem sídla je velký centrální dům o 30 místnostech a ploše asi 900 metrů čtverečních, ke kterému přiléhají další menší farmy, které se rozprostírají na ploše zhruba 300 metrů čtverečních. Nemovitost se všemi jejími pokoji, terasami s výhledem na moře, centrálním nádvořím a zahradou je maximálním vyjádřením typických sicilských starých domů. Evokuje staré doby a zároveň má silné genius locci. Disponuje i velkým sklepem, pozůstatkem vinice, která kdysi obklopovala majetek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247