Zpět na výpis

Fantastická nemovitost s výhledem na moře v Porto de Mós

3 1 ano
ID: PT0242

Krásná vila s dostatkem prostoru, bazénem a krásnou, vzrostlou zahradou v rezidenční čtvrti v pěší vzdálenosti od pláže v Porto de Mós...

Čtěte více

32 031 825 Kč

1 295 000 €

1 103 214 £

1 405 213 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v rezidenční čtvrti Porto de Mós, je situována na oploceného pozemku s automatickými vraty, garáží, velkou terasou a vyhřívaným bazénem a krásnou, vzrostlou zahradou s osvětlovacím systémem. To vše v pěší vzdálenosti od pláže!

Vila o ploše 226 m2 je velmi dobře udržovaná a rozkládá se na dvou podlažích. V přízemí se nachází vstupní hala, kam se vstupuje jak hlavními dveřmi, tak z garáže, dále je zde kuchyně, plně vybavená vestavěnými spotřebiči a spíží, komora, koupelna pro hosty se sprchovým koutem a obývací pokoj s jídelnou, s elektrickým krbem a se vstupem na terasu u bazénu a do zahrady. Najdete zde venkovní jídelní kout s prosklenou stěnou na ochranu před větrem. V horním patře jsou 3 pokoje s vestavěnými skříněmi, každý s vlastním soukromým balkonem s výhledem na moře a na bazén. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

Nemovitost byla postavena ve vysokém standardu a k jejímu vybavení patří: alarm, dvojitá okna, elektrické rolety, systém chlazení a topení, centrální vysavač, centrální ozvučení nebo automatický zavlažovací systém.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247