Zpět na výpis

Exkluzivní vila nad Alassiem

8
ID: IT0878

Designová vila s bazénem a výhledem na panoramatickém místě v Ligurii

Čtěte více

96 007 000 Kč

3 800 000 €

3 252 710 £

4 049 732 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ultramoderní designová vila na panoramatickém místě nad přístavem Alassio, jen 15min od malého letiště Riviera Airport. Vysoký standard bydlení, maximální komfort a nadčasová elegance.

LOKALITA: Tato vila postavená v čistém moderním stylu se nachází v Alassiu, v oblasti Cavia. Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoho dalšími výrobky.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost poskytuje díky vyvýšené poloze krásné panorama na moře a okolní ligurskou krajinu. Dům se skládá ze dvou částí, hlavni budovy a vedlejší budovy umístěné u bazénu. Je obklopen krásnou zahradou o rozloze asi 3000m2, na které naleznete prostor pro barbecue, bazén s relaxační zónou a spoustu klidných koutů vhodných pro venkovní stolování nebo k odpočinku. Uvnitř vila nabízí velkoryse řešené vzdušné prostory a celkem 8 ložnic s 8 koupelnami.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247