Zpět na výpis

Exkluzivní vila nad Alassiem

8
ID: IT0878

Designová vila s bazénem a výhledem na panoramatickém místě v Ligurii

Čtěte více

93 955 000 Kč

3 800 000 €

3 275 519 £

4 016 544 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ultramoderní designová vila na panoramatickém místě nad přístavem Alassio, jen 15min od malého letiště Riviera Airport. Vysoký standard bydlení, maximální komfort a nadčasová elegance.

LOKALITA: Tato vila postavená v čistém moderním stylu se nachází v Alassiu, v oblasti Cavia. Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoho dalšími výrobky.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost poskytuje díky vyvýšené poloze krásné panorama na moře a okolní ligurskou krajinu. Dům se skládá ze dvou částí, hlavni budovy a vedlejší budovy umístěné u bazénu. Je obklopen krásnou zahradou o rozloze asi 3000m2, na které naleznete prostor pro barbecue, bazén s relaxační zónou a spoustu klidných koutů vhodných pro venkovní stolování nebo k odpočinku. Uvnitř vila nabízí velkoryse řešené vzdušné prostory a celkem 8 ložnic s 8 koupelnami.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247