Zpět na výpis

Exkluzivní střešní byt s nádherným výhledem na moře, Portovenere

3 ano 150m
ID: IT0509

Exkluzivní střešní byt s terasou s nádherným panoramatickým výhledem na moře, s terasovitou zahradou a pergolou, v proslulém letovisku Portovenere Liguria…

Čtěte více

15 071 350 Kč

595 000 €

508 291 £

633 729 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Je Vám nabízena vzácná příležitost ke koupi exkluzivního střešního bytu s terasou a zahradou, který se nalézá v jednom z nejmalebnějších rybářských městeček na proslulém ligurském pobřeží. Nemovitost je snadno dosažitelná jízdou autem a je nabízena ke koupi spolu se soukromým parkovacím místem, které se nachází ve společném dvoře. Součastní vlastníci provedli částečnou rekonstrukci a byt je teď připravený k nastěhování. Uvnitř se nachází pohodlný ubytovací prostor sestávající z prostorného a světlého obývacího pokoje s jídelnou odkud vedou dveře na terasu s dechberoucím výhledem na moře, a na krásnou terasovou zahradu s pergolou a úchvatným výhledem na pobřeží. Dalšími místnostmi jsou malá, ale plně vybavená kuchyně a tři ložnice, z nichž k jedné náleží vlastní koupelna a soukromá terasa. Venkovní prostor je velmi krásný a výjimečný. Najdeme zde prostornou slunečnou terasu s výhledem na moře a terasovitou zahradu, kterou částečně tvoří olivový háj a která je částečně oplocená. Nachází se zde také pergola, která je ideálním místem pro venkovní občerstvení, při kterém se můžete těšit nádherným výhledem na moře a ligurské pobřeží. Nemovitost je vybavena nezávislým plynovým vytápěním. Tato výjimečná nemovitost se nachází v jednom z nejmalebnějších rybářských městeček Portovenere na proslulém ligurském pobřeží. Nachází se pouhých 150 metrů vzdušnou čarou od moře a 400 metrů od městského centra, kde nalezneme obchody, skvělé restaurace a další zázemí. Z městečka je možné se vydat za návštěvou mnoha pamětihodností, a to autem nebo místní pravidelnou lodní dopravou. Město La Spezia je vzdálené jen 15 minut jízdy. I zde můžete najít mnoho obchodů, hotelů a dalšího zázemí včetně přístupu na dálnici a železniční stanice, která nabízí pravidelné spojení do hlavních italských měst. Nejbližší mezinárodní letiště je v Pise vzdálené 80 km, tedy od Portovenere asi 1 hodinu a 20 minut jízdy autem. Díky svému jedinečnému umístění je tato nemovitost ideální jak pro rekreace, tak pro celoroční bydlení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247