Zpět na výpis

Exkluzivní penthouse na jedinečném místě v Ligurii u moře

2 ano
ID: IT0681

Exkluzivní penthouse v Ligurii na prodej, Portovenere

Čtěte více

32 058 000 Kč

1 300 000 €

1 160 345 £

1 253 980 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nemovitost na úžasném místě! Tento exkluzivní střešní byt se nachází v jednom z nejkrásnějších míst v Ligurii, v krásném rybářském přístavu Portovenere, který je bránou k oblíbené oblasti Cinque Terre. Cinque Terre je dechberoucí oblast tvořená 5 krásnými vesičkami na ligurském pobřeží, známá svými procházkami na útesech a romantickými restauracemi. Penthouse je vzdálen nedaleko moře a centra města, kam jednoduše dojdete pěšky. Nemovitost se nachází ve třetím patře atraktivní bytové rezidence s výtahem. Penthouse je vybaven v luxusním italském stylu a nabízí velký prostor o výměře asi 160m2 (vznikl původně spojením dvou bytů). Skládá se z prostoného obývacího pokoje s jídelnou, odkud je vchod na panoramatickou terasu, která se táhne okolo celé nemovitosti a nabízí tak výhled nejen na centrum Portovenere ale i ostrov Palmaria. Terasa má výměru asi 55m2 a krásnou mozaikovou dlažbu. Dále zde najdete plně vybavenou kuchyni, 2 ložnice, jednu s oddělenou šatnou a 2 elegantní koupelny. Další výhodou jsou 2 parkovací místa, která patří k bytu a která dozajista oceníte hlavně v plné sezóně spolu s velmi jednoduchou údržbou nemovitosti. Opravdu jedinečná příležitost koupit velmi exkluzivní nemovitost na jednom z nejkrásnějších míst Ligurie!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247