Zpět na výpis

Exkluzivní penthouse na jedinečném místě v Ligurii u moře

2 ano
ID: IT0681

Exkluzivní penthouse v Ligurii na prodej, Portovenere

Čtěte více

32 149 000 Kč

1 300 000 €

1 108 089 £

1 409 611 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nemovitost na úžasném místě! Tento exkluzivní střešní byt se nachází v jednom z nejkrásnějších míst v Ligurii, v krásném rybářském přístavu Portovenere, který je bránou k oblíbené oblasti Cinque Terre. Cinque Terre je dechberoucí oblast tvořená 5 krásnými vesičkami na ligurském pobřeží, známá svými procházkami na útesech a romantickými restauracemi. Penthouse je vzdálen nedaleko moře a centra města, kam jednoduše dojdete pěšky. Nemovitost se nachází ve třetím patře atraktivní bytové rezidence s výtahem. Penthouse je vybaven v luxusním italském stylu a nabízí velký prostor o výměře asi 160m2 (vznikl původně spojením dvou bytů). Skládá se z prostoného obývacího pokoje s jídelnou, odkud je vchod na panoramatickou terasu, která se táhne okolo celé nemovitosti a nabízí tak výhled nejen na centrum Portovenere ale i ostrov Palmaria. Terasa má výměru asi 55m2 a krásnou mozaikovou dlažbu. Dále zde najdete plně vybavenou kuchyni, 2 ložnice, jednu s oddělenou šatnou a 2 elegantní koupelny. Další výhodou jsou 2 parkovací místa, která patří k bytu a která dozajista oceníte hlavně v plné sezóně spolu s velmi jednoduchou údržbou nemovitosti. Opravdu jedinečná příležitost koupit velmi exkluzivní nemovitost na jednom z nejkrásnějších míst Ligurie!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247