Zpět na výpis

Exkluzivní penthouse na jedinečném místě v Ligurii u moře

2 ano
ID: IT0681

Exkluzivní penthouse v Ligurii na prodej, Portovenere

Čtěte více

34 742 500 Kč

1 300 000 €

1 187 088 £

1 538 300 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nemovitost na úžasném místě! Tento exkluzivní střešní byt se nachází v jednom z nejkrásnějších míst v Ligurii, v krásném rybářském přístavu Portovenere, který je bránou k oblíbené oblasti Cinque Terre. Cinque Terre je dechberoucí oblast tvořená 5 krásnými vesičkami na ligurském pobřeží, známá svými procházkami na útesech a romantickými restauracemi. Penthouse je vzdálen nedaleko moře a centra města, kam jednoduše dojdete pěšky. Nemovitost se nachází ve třetím patře atraktivní bytové rezidence s výtahem. Penthouse je vybaven v luxusním italském stylu a nabízí velký prostor o výměře asi 160m2 (vznikl původně spojením dvou bytů). Skládá se z prostoného obývacího pokoje s jídelnou, odkud je vchod na panoramatickou terasu, která se táhne okolo celé nemovitosti a nabízí tak výhled nejen na centrum Portovenere ale i ostrov Palmaria. Terasa má výměru asi 55m2 a krásnou mozaikovou dlažbu. Dále zde najdete plně vybavenou kuchyni, 2 ložnice, jednu s oddělenou šatnou a 2 elegantní koupelny. Další výhodou jsou 2 parkovací místa, která patří k bytu a která dozajista oceníte hlavně v plné sezóně spolu s velmi jednoduchou údržbou nemovitosti. Opravdu jedinečná příležitost koupit velmi exkluzivní nemovitost na jednom z nejkrásnějších míst Ligurie!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247