Zpět na výpis

Exkluzivní historická nemovitost v kopcích mezi městy Lucca a Pistoia

ID: IT1350

Exkluzivní historický klenot v Toskánsku na prodej - jedinečná nemovitost se zajímavými architektonickými prvky a nádherným výhledem na okolní krajinu...

Čtěte více

54 450 000 Kč

2 200 000 €

1 873 452 £

2 382 411 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní historická rezidence v Toskánsku se nachází v dominantní poloze s panoramatickým výhledem v kopcích mezi městy Lucca a Pistoia u města Pescia, kde je veškerá občanská vybavenost a které je vyhlášeným centrem pěstování květin a na přelomu srpna a září se zde koná známe květinové bienále. Jak do Luccy, tak do Pistoie se dostanete během necelých 35 minut. Letiště v Pise i ve Florenci jsou dostupná během 45 minut.

Nemovitost, pocházející původně z 18. století, prošla pečlivou celkovou rekonstrukcí dokončenou v roce 2022 a zahrnuje hlavní panský dům, vysvěcenou kapli a zahradu o rozloze cca 2000 m2. Zahrada je terasovitá a její zajímavostí je nynfeum a zdobná fontána.

Vila o ploše 600 m2 se rozkládá na třech podlažích propojených výtahem a vnitřním schodištěm. V přízemí je velký a světlý obývací pokoj s krbem, vydlážděný terakotou, se vstupem do portiku s výhledem do zahrady a na fontánu. K obývacímu pokoji přiléhá prostorná jídelna propojená rovněž s venkovním portikem, dále je zde velká mramorová kuchyně s krbem, koupelna pro hosty a obslužná část s technickou místností, další technická místnost a pokoj s koupelnou, ideální jako pokoj pro hosty. Z otevřeného obývacího pokoje se přes původní kamenné schodiště dostanete do prvního patra, kde se nachází spací zóna. Na podlahách jsou zde parkety. Toto patro se skládá ze světlé pracovny/knihovny s výhledem do zahrady, 3 ložnic, každá s vlastní koupelnou, a hlavní ložnice s šatnou, vlastním koupelnou a panoramatickým výhledem.

V suterénu, který je přístupný z ulice, je velká garáž pro 3 auta, koupelna a několik sklepních místností, vše vnitřně propojené s horními patry vily výtahem. Také na této úrovni, orientované do ulice, najdeme několik pokojů se stropem o výšce cca 2,3 m, které by bylo možné využít jako samostatný byt nebo ubytování pro správce či obsluhující personál, sestávající z obývacího pokoje s krbem, kuchyně, ložnice a koupelny.

Terasovitou zahradu s nymfeem a fontánou doplňuje vysvěcená soukromá kaple, další venkovní parkovací stání a svažitý pozemek s možností vybudování bazénu.

V případě zájmu je možné dokoupit další pozemky s olivovými háji a se 2 zrekonstruovanými statky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247