Zpět na výpis

Elegantní chalet bez povinnosti pronájmu St. Ulrich am Pillersee

2
ID: AT0164

Elegantní, skvěle vybavený chalet v údolí Pillersee v blízkosti lyžařských areálů SkiCircus a Waidring bez povinnosti pronájmu...

Čtěte více

68 586 000 Kč

2 800 000 €

2 338 265 £

3 204 953 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost ke koupi lyžařské nemovitosti v Rakousku bez povinnosti pronájmu! Tento elegantní chalet se nachází v nedotčené přirozené přírodě v údolí Pillersee v blízkosti lyžařských areálů SkiCircus a Waidring. Jedná se o krásný venkovský dům v původním tyrolském stylu, který byl postaven z vysoce kvalitních tradičních materiálů a nabízí veškerý moderní komfort. Nemovitost je umístěna na krásném slunném místě a nabízí malebné výhledy do okolní přírody. Dům je dvoupodlažní a jeho užitná plocha činí cca 180 m2. Je rozdělena následovně: v přízemí se nachází 1 ložnice s koupelnou, je zde také finská sauna s infračervenou kabinou a sprchou, dvojitá garáž a prádelna. První patro nabízí velký recepční a zábavní prostor, který je složen z prostorného obývacího pokoje s integrovaným jídelním prostorem. Ten je vybaven dubovými podlahami, odkrytým krovem a otevřeným ohništěm, jež mu dodává útulnou atmosféru. Z obývacího pokoje vede vstup na velkou terasu 50 m2, odkud je nádherný výhled do krajiny. Dále zde najdete 1 ložnici a 1 koupelnu. Pozemek, na kterém nemovitost stojí, má rozlohu cca 768 m2. Po technické stránce je podlaha vytápěna tepelným čerpadlem, které šetří náklady a je šetrné k životnímu prostředí. Chata je vybavena nejmodernější technologií, takže jsou zde předinstalované kabely pro poplašný systém, hudba, robotická sekačka na trávu, satelitní TV, centrální vysavač a mnoho dalšího. Pillersee Valley leží uhnízděné mezi Steinplatte a Loferer Steinberge uprostřed Kitzbuehelských Alp a je oblíbeným cílem všech milovníků přírody. V srdci údolí leží smaragdově zelené stejnojmenné jezero. Důležité je, že má ideální polohu a rychlý přístup do Fieberbrunnu, odkud se dostanete k rozlehlému lyžařskému areálu Saalbach-Hinterglemm Skicircus, jednoho z největších propojených lyžařských areálů v Rakousku. Tato nemovitost těží ze svého statutu „Bez povinnosti pronájmu“, což je v Rakousku velmi vzácné. Její využití je tak zcela na vašem zvážení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247