Zpět na výpis

Elegantní chalet bez povinnosti pronájmu St. Ulrich am Pillersee

2
ID: AT0164

Elegantní, skvěle vybavený chalet v údolí Pillersee v blízkosti lyžařských areálů SkiCircus a Waidring bez povinnosti pronájmu...

Čtěte více

74 872 000 Kč

2 800 000 €

2 563 671 £

3 302 836 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost ke koupi lyžařské nemovitosti v Rakousku bez povinnosti pronájmu! Tento elegantní chalet se nachází v nedotčené přirozené přírodě v údolí Pillersee v blízkosti lyžařských areálů SkiCircus a Waidring. Jedná se o krásný venkovský dům v původním tyrolském stylu, který byl postaven z vysoce kvalitních tradičních materiálů a nabízí veškerý moderní komfort. Nemovitost je umístěna na krásném slunném místě a nabízí malebné výhledy do okolní přírody. Dům je dvoupodlažní a jeho užitná plocha činí cca 180 m2. Je rozdělena následovně: v přízemí se nachází 1 ložnice s koupelnou, je zde také finská sauna s infračervenou kabinou a sprchou, dvojitá garáž a prádelna. První patro nabízí velký recepční a zábavní prostor, který je složen z prostorného obývacího pokoje s integrovaným jídelním prostorem. Ten je vybaven dubovými podlahami, odkrytým krovem a otevřeným ohništěm, jež mu dodává útulnou atmosféru. Z obývacího pokoje vede vstup na velkou terasu 50 m2, odkud je nádherný výhled do krajiny. Dále zde najdete 1 ložnici a 1 koupelnu. Pozemek, na kterém nemovitost stojí, má rozlohu cca 768 m2. Po technické stránce je podlaha vytápěna tepelným čerpadlem, které šetří náklady a je šetrné k životnímu prostředí. Chata je vybavena nejmodernější technologií, takže jsou zde předinstalované kabely pro poplašný systém, hudba, robotická sekačka na trávu, satelitní TV, centrální vysavač a mnoho dalšího. Pillersee Valley leží uhnízděné mezi Steinplatte a Loferer Steinberge uprostřed Kitzbuehelských Alp a je oblíbeným cílem všech milovníků přírody. V srdci údolí leží smaragdově zelené stejnojmenné jezero. Důležité je, že má ideální polohu a rychlý přístup do Fieberbrunnu, odkud se dostanete k rozlehlému lyžařskému areálu Saalbach-Hinterglemm Skicircus, jednoho z největších propojených lyžařských areálů v Rakousku. Tato nemovitost těží ze svého statutu „Bez povinnosti pronájmu“, což je v Rakousku velmi vzácné. Její využití je tak zcela na vašem zvážení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247