Zpět na výpis

Dvoupodlažní apartmán se střešní terasou a výhledem na jezero

1-2 1 ano 1m
ID: IT0620

Luxusní apartmán s obrovskou střešní terasou umístěný na dvou podlažích v posledním patře budovy s výhledem na jezero Garda…

Čtěte více

18 440 250 Kč

690 000 €

630 070 £

816 482 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nádherný otevřený a světlý apartmán se nachází v Desenzano del Garda v ulici Via Daniele Comboni zhruba 1,5 km od jezera Garda. Je umístěn na dvou podlažích ve třetím a posledním patře domu a jeho součástí je úchvatná střešní terasa, která nabízí překrásné výhledy. Samotný byt je luxusně zařízený, s otevřenými prostory a dostatkem světla. Apartmán je součástí nedávno postaveného luxusního komplexu s krásným bazénem. Jeho užitná plocha je velmi velkorysá a činí 160 m2. V prvním podlaží se otevírá do několika zón. Najdeme zde pohodlný vzdušný salonek s jídelním prostorem, 1 dvoulůžkovou ložnici, koupelnu s oknem, chodbu vybavenou skříněmi, prádelnu, balkon a prostornou plochu, která je v současné době využívána jako kuchyň, ale lze ji snadno využít i jako druhou dvoulůžkovou ložnici. Do druhého podlaží vede prosklené vnitřní schodiště. Nachází se zde velký obývací prostor s otevřeným prostorem s kuchyňským vybavením, který se otevírá k nádherné střešní terase o rozloze 100 m2 s nezapomenutelným výhledem na jezero. Exkluzivitu nemovitosti doplňují parkety ve všech pokojích, odhalené trámy, podlahové vytápění, klimatizace.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247