Zpět na výpis

Dvoupodlažní apartmán se střešní terasou a výhledem na jezero

1-2 1 ano 1m
ID: IT0620

Luxusní apartmán s obrovskou střešní terasou umístěný na dvou podlažích v posledním patře budovy s výhledem na jezero Garda…

Čtěte více

17 015 400 Kč

690 000 €

615 875 £

665 574 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nádherný otevřený a světlý apartmán se nachází v Desenzano del Garda v ulici Via Daniele Comboni zhruba 1,5 km od jezera Garda. Je umístěn na dvou podlažích ve třetím a posledním patře domu a jeho součástí je úchvatná střešní terasa, která nabízí překrásné výhledy. Samotný byt je luxusně zařízený, s otevřenými prostory a dostatkem světla. Apartmán je součástí nedávno postaveného luxusního komplexu s krásným bazénem. Jeho užitná plocha je velmi velkorysá a činí 160 m2. V prvním podlaží se otevírá do několika zón. Najdeme zde pohodlný vzdušný salonek s jídelním prostorem, 1 dvoulůžkovou ložnici, koupelnu s oknem, chodbu vybavenou skříněmi, prádelnu, balkon a prostornou plochu, která je v současné době využívána jako kuchyň, ale lze ji snadno využít i jako druhou dvoulůžkovou ložnici. Do druhého podlaží vede prosklené vnitřní schodiště. Nachází se zde velký obývací prostor s otevřeným prostorem s kuchyňským vybavením, který se otevírá k nádherné střešní terase o rozloze 100 m2 s nezapomenutelným výhledem na jezero. Exkluzivitu nemovitosti doplňují parkety ve všech pokojích, odhalené trámy, podlahové vytápění, klimatizace.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247