Zpět na výpis

Dvoupodlažní apartmán s výhledem na jezero Lago di Garda

1 1 ano 60m
ID: IT0596

Exkluzivní dvoupodlažní apartmán u jezera s moderním stylovým vybavením a výhledem na jezero v soukromé rezidenci Peschiera del Garda…

Čtěte více

15 767 750 Kč

590 000 €

538 755 £

698 151 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tento nově a stylově vybavený prestižní apartmán v soukromé rezidenci v letovisku Peschiera del Garda. Apartmán je umístěn zhruba 60 m od břehů jezera Lago di Garda a je z něho otevřený výhled na okouzlující jezero a do dalších dvou stran. V rezidenci, ve které se byt nachází, je k dispozici vynikající společný bazén s relaxačním prostorem a vířivkou. Apartmán je dvoupodlažní, nově zařízený a doplněný o terasy, odkud si můžete vychutnat výhled na klidnou hladinu jezera. Jeho součástí je i garáž a velký sklep. Jeho užitná plocha činí 110 m2 a je složena ze 2 pokojů a 2 koupelen. Ve spodním patře se nachází moderně zařízený obývací pokoj s bio krbem a odděleným kuchyňským a jídelním koutem, terasa a koupelna. V prvním patře je pak ložnice s kulatou manželskou postelí, vestavěným šatníkem, koupelnou se sprchovým koutem a krásnou velkou terasou s relaxační plochou. Velmi elegantní provedení podtrhuje LED podsvícení nábytku v interiéru i exteriéru. Po technické stránce je nemovitost opatřena podlahovým vytápěním, izolačními nátěry, solárním systémem, kondenzační tepelnou elektrárnou, Sat TV systémem a videocitofonem. Tato nemovitost je ideální pro náročné zákazníky, kteří hledají elegantní a exkluzivní byt u jezera a zároveň nedaleko centra. Jedná se o vynikající příležitost ke koupi, nebo investici. Peschiera del Garda je přístavní městečko, které tvoří přírodní hranici mezi Benátskem a Lombardií. Je obehnáno hradbami v podobě pěticípé hvězdy s vodním příkopem z 16. století. Letovisko nabízí mnoho sportovních příležitostí jako je plachtění, vodní lyže, tenis, nebo mini golf. Příznivé podmínky a teplý jižní vítr sem lákají především milovníky windsurfingu a okolní skalní stěny zase horolezce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247