Zpět na výpis

Dvoupodlažní apartmán s výhledem na jezero Lago di Garda

1 1 ano 60m
ID: IT0596

Exkluzivní dvoupodlažní apartmán u jezera s moderním stylovým vybavením a výhledem na jezero v soukromé rezidenci Peschiera del Garda…

Čtěte více

14 549 400 Kč

590 000 €

500 409 £

623 902 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji tento nově a stylově vybavený prestižní apartmán v soukromé rezidenci v letovisku Peschiera del Garda. Apartmán je umístěn zhruba 60 m od břehů jezera Lago di Garda a je z něho otevřený výhled na okouzlující jezero a do dalších dvou stran. V rezidenci, ve které se byt nachází, je k dispozici vynikající společný bazén s relaxačním prostorem a vířivkou. Apartmán je dvoupodlažní, nově zařízený a doplněný o terasy, odkud si můžete vychutnat výhled na klidnou hladinu jezera. Jeho součástí je i garáž a velký sklep. Jeho užitná plocha činí 110 m2 a je složena ze 2 pokojů a 2 koupelen. Ve spodním patře se nachází moderně zařízený obývací pokoj s bio krbem a odděleným kuchyňským a jídelním koutem, terasa a koupelna. V prvním patře je pak ložnice s kulatou manželskou postelí, vestavěným šatníkem, koupelnou se sprchovým koutem a krásnou velkou terasou s relaxační plochou. Velmi elegantní provedení podtrhuje LED podsvícení nábytku v interiéru i exteriéru. Po technické stránce je nemovitost opatřena podlahovým vytápěním, izolačními nátěry, solárním systémem, kondenzační tepelnou elektrárnou, Sat TV systémem a videocitofonem. Tato nemovitost je ideální pro náročné zákazníky, kteří hledají elegantní a exkluzivní byt u jezera a zároveň nedaleko centra. Jedná se o vynikající příležitost ke koupi, nebo investici. Peschiera del Garda je přístavní městečko, které tvoří přírodní hranici mezi Benátskem a Lombardií. Je obehnáno hradbami v podobě pěticípé hvězdy s vodním příkopem z 16. století. Letovisko nabízí mnoho sportovních příležitostí jako je plachtění, vodní lyže, tenis, nebo mini golf. Příznivé podmínky a teplý jižní vítr sem lákají především milovníky windsurfingu a okolní skalní stěny zase horolezce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247