Zpět na výpis

Dům se zahradou a dvěma apartmány v Molina di Fiemme

4
ID: IT1166

Příjemný dům se dvěma apartmány a zahradou v srdci Val di Fiemme na prodej

Čtěte více

9 474 375 Kč

375 000 €

322 730 £

400 236 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V oblíbené lyžařské oblasti Val di Fiemme v městečku Molina di Fiemme nabízíme k prodeji tento samostatný domek, rozdělený na dva apartmány, každý o výměře asi 65m2. K nemovitosti také patří velmi příjemná zahrádka o rozloze asi 68m2. Každý z apartmánů disponuje obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi a koupelnou. Každý z apartmánů má také balkón nebo terasu. Součástí domu je sklep, který je možno využít jako úložný prostor nebo zde vybudovat garáž. Tato nemovitost je ideální jako volnočasový dům pro dvě rodiny nebo na pronájem, existuje také možnost části spojit v jeden celek.

Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek spadá pod velkou lyžařskou oblast Dolomiti Superski pokládanou za největší lyžařský areál na světě, který se pyšní 1 200 km sjezdovek. Val di Fiemme nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a je velmi populární i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Cavalese se nachází méně než 1 hodinu od Bolzana, 2 hodiny od Innsbrucku a 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a v Trevisu. Mnichov je odsud vzdálen 4 hodiny jízdy. Nejkratší cesta z Prahy se sem přes Innsbruck a je zhruba 610 km dlouhá.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528