Zpět na výpis

Designový apartmán v rezortu s bazénem v Lido di Jesolo

2 1 ano 200m
ID: IT1116

Plně vybavený apartmán v moderním rezortu v centrální části Lido di Jesolo

Čtěte více

12 158 400 Kč

480 000 €

410 050 £

511 244 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velmi příjemný a vzdušný apartmán v třetím patře elegantní rezidence na ulici Via Bafile. Apartmán je nabízen k prodeji plně vybaven kvalitním nábytkem v minimalistickém stylu. Součástí rezortu je také venkovní bazén, spa, sauna a posilovna.

POLOHA: Rezort se nachází v centrální poloze v Lido di Jesolo jen pár kroků od náměstí Piazza Mazzini, plážové promenády s obchody a restauracemi a pláže samotné. Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Apartmán se skládá z předsíně s bezpečnostními dveřmi, velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, velké terasy s panoramatickým výhledem (kam je možné umístit jídelní stůl pro 8 osob), studovny s pohovkou, manželské ložnice s vlastní koupelnou a druhé ložnice a druhé koupelny. Koupelny jsou vybaveny sanitou od italských značek. K apartmánu dále patří podzemní parkovací místo. Apartmán disponuje zařízením nejvyšší úrovně. Samozřejmostí jsou elektrické žaluzie, topení v podlaze a klimatizace. Apartmán je orientován směrem k bazénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528