Zpět na výpis

Designový apartmán v první linii na pláži v Lido di Jesolo

3 ano 100m
ID: IT1161

Luxusní apartmán po kompletní rekonstrukci s vlastním místem na pláži u Piazza Marina v Lido di Jesolo

Čtěte více

19 642 155 Kč

789 000 €

666 740 £

845 770 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V Lido di Jesolo v oblasti Piazza Marina nabízíme rozložitý, krásně zrekonstruovaný apartmán v prvním patře rezidence umístěné v první linii na pláži s nádhernými výhledy na celé pobřeží. Tento světlý a vzdušný apartmán prošel kompletní rekonstrukcí a snoubí minimalistický design s kvalitními materiály a elegancí. Apartmán tvoří praktická předsíň, moderní kuchyně částečně oddělená od obývacího pokoje s jídelnou s východem ne prostornou terasu. Noční zónu pak tvoří 2 manželské a jedna menší ložnice a velká koupelna. K dispozici je také další koupelna pro hosty. V apartmánu se pak nachází další místnost, která může být využita jako studovna, další ložnice nebo úložný prostor. K apartmánu patří soukromé místo na pláži se slunečníkem a lehátky, dále parkovací místo a sklípek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528